Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es)
  Data:  2019-03-09 10:00 - 2019-03-09 22:00
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug D 
 12           6 
 13           3 
   5     1       3 
 10           3 
 Suaug E 
 11           3 
 11           1.5 
   5     1       1.5 
 14           1.5 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 6 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Irma Achalaja   1976   40+  2019-0744    5 Suaug E MD J.Krištaponienė 41·53·68·97 12 Suaug E MX G.Vilčinskas 2·13·24·36
 Dalia Bogatko   1974   40+  2019-0360    1 Suaug E MD J.Paškevičienė 53·67·82·96   1 Suaug E MX V.Galiauskas 9·20·32
 Darius Mačiūnas   1974   40+  2019-0900    9 Suaug E MX J.Paškevičienė 1·24·35
 Viltė Navardauskaitė   2000   Suaug  2019-0901    5 Suaug D MD D.Valantinaitė 43·55·70·99   8 Suaug D MX R.Paškevičius 7·19
 Jūratė Krištaponienė   1969   45+  2019-0729    5 Suaug E MD I.Achalaja 41·53·68·97 14 Suaug E MX V.Šmitas 4·14·26
 Jūratė Paškevičienė   1971   45+  2019-0109    1 Suaug E MD D.Bogatko 53·67·82·96   9 Suaug E MX D.Mačiūnas 1·24·35
   CBC 6 ]
   JSO 2 ]
   Panevėžio BK 3 ]
   Tauragės BK 11 ]
   Kretingos BK 2 ]
   Setas 8 ]
   Smešas 11 ]
   SEB 1 ]
   Kelmės BK 4 ]
   Šakių KISK 3 ]
   Šiauliai 1 ]
   AKBK 5 ]
   Skrajukas 6 ]
   BK PLAY 1 ]
   OSPREY 4 ]
   Baltijos badmintonas 1 ]
   Šeduva 2 ]
   Raseinių BK 1 ]
   Birštono BK 1 ]
Viso dalyvių: 79
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.