Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es)
  Data:  2019-03-09 10:00 - 2019-03-09 22:00
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug D 
 12           6 
 13           3 
   5     1       3 
 10           3 
 Suaug E 
 11           3 
 11           1.5 
   5     1       1.5 
 14           1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Žanas Ramonas  562.00  1971 
45+
 2019-0534   Setas   VD-R.Paškevičius.
2  Vaidas Turolevičius  426.10  1991 
Suaug
 2019-0154   Tauragės BK   VD-J.Šileris.
3  Mantas Smalskis  283.60  2000 
Suaug
 2019-0245   Panevėžio BK   MX-D.Valantinaitė.
4  Adomas Kovarskas  272.40  1996 
Suaug
 2019-0789   Setas   VD-L.Vilkišius.
5  Raimundas Masevičius  135.60  1961 
55+
 2019-0175   Šakių KISK   VD-E.Peleckis.
6  Tautvydas Paliulis  63.60  1992 
Suaug
 2019-0516   Skrajukas   VD-A.Žvilauskas.
7  Remigijus Jasudėnas  61.25  1960 
55+
 2019-0573   OSPREY   VD-V.Dragūnas.
8  Saulius Lapienis  50.70  1955 
60+
 2019-0386   OSPREY   VD-V.Jelinskas.
9  Vidas Jelinskas  43.90  1960 
55+
 2019-0385   OSPREY   VD-S.Lapienis.
10  Jonas Šileris  25.20  1948 
70+
 2019-0127   Tauragės BK   VD-V.Turolevičius.
11  Vitoldas Dragūnas  5.40  1961 
55+
 2019-0810   OSPREY   VD-R.Jasudėnas.
12  Ignas Vaivada   1981 
35+
 2019-0906   Tauragės BK   VD-M.Loveikis.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.