Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es)
  Data:  2019-03-09 10:00 - 2019-03-09 22:00
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug D 
 12           6 
 13           3 
   5     1       3 
 10           3 
 Suaug E 
 11           3 
 11           1.5 
   5     1       1.5 
 14           1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Eglė Gedminienė 
 Ingrida Savickienė 
848.90  1979 
 1972 
35+
45+
 2019-0266 
 2019-0149 
 Kelmės BK 
 Kelmės BK 
 MX-E.Gedminas.
 MX-R.Reimeris.
2  Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
675.00  1976 
 1975 
40+
40+
 2019-0518 
 2019-0515 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 MX-A.Ščerbakovas.
 MX-G.Lukošius.
3  Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
667.80  1965 
 1966 
50+
50+
 2019-0132 
 2019-0134 
 Smešas 
 Smešas 
 
 MX-V.Mackevičius.
4  Milda Gumbrevičiūtė 
 Laura Paulauskaitė 
453.25  1990 
 1989 
Suaug
Suaug
 2019-0323 
 2019-0331 
 AKBK 
 AKBK 
 MX-A.Mockus.
 MX-T.Staniulis.
5  Viltė Navardauskaitė 
 Diana Valantinaitė 
298.06  2000 
 1998 
Suaug
Suaug
 2019-0901 
 2019-0913 
 KNBA 
 Raseinių BK 
 MX-R.Paškevičius.
 MX-M.Smalskis.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.