Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es)
  Data:  2019-03-09 10:00 - 2019-03-09 22:00
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug D 
 12           6 
 13           3 
   5     1       3 
 10           3 
 Suaug E 
 11           3 
 11           1.5 
   5     1       1.5 
 14           1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Dalia Sunklodė 
 Jūratė Paškevičienė 
455.20  1974 
 1971 
40+
45+
 2020-0012 
 2020-1022 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-V.Galiauskas.
 MX-D.Mačiūnas.
2  Sigita Flaksienė 
 Jolita Pilypaitė 
359.30  1973 
 1979 
45+
35+
  
 2020-0710 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 MX-T.Dargis.
 MX-T.Jarutis.
3  Gitana Krūminienė 
 Rima Januškienė 
165.15  1977 
 1961 
40+
55+
 2020-0124 
 2020-0120 
 Smešas 
 Smešas 
 MX-K.Krūminas.
 MX-R.Andrijauskas.
4  Kristina Freimanaitė 
 Jurita Repšienė 
68.30  1977 
 1974 
40+
40+
 2020-0117 
 2020-0125 
 Smešas 
 Smešas 
 MX-A.Liutkus.
 MX-S.Noreika.
5  Irma Achalaja 
 Jūratė Krištaponienė 
53.40  1976 
 1969 
40+
45+
 2020-0588 
 2020-0017 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-G.Vilčinskas.
 MX-V.Šmitas.
  Turnyrai 
   1 2 ... 56 57 
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.