Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es)
  Data:  2019-03-09 10:00 - 2019-03-09 22:00
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug D 
 12           6 
 13           3 
   5     1       3 
 10           3 
 Suaug E 
 11           3 
 11           1.5 
   5     1       1.5 
 14           1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Vidmantas Galiauskas 
 Dalia Sunklodė 
373.30  1974 
 1974 
40+
40+
 2020-0172 
 2020-0012 
 Panevėžio BK 
 KNBA 
 
 MD-J.Paškevičienė.
2  Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
363.70  1979 
 1979 
35+
35+
 2020-0024 
 2020-0007 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 VD-G.Bartušis.
 MD-S.Flaksienė.
3  Tadas Dargis 
 Sigita Flaksienė 
240.80  1981 
 1973 
35+
45+
  
  
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 
 MD-J.Pilypaitė.
4  Ridas Andrijauskas 
 Rima Januškienė 
187.70  1972 
 1961 
45+
55+
 2020-0004 
 2020-0008 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-A.Liutkus.
 MD-G.Krūminienė.
5  Darius Likas 
 Viktorija Zonytė 
185.10  1972 
 1995 
45+
Suaug
 2020-0224 
 2020-0269 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Butkus.
 
6  Audrius Butkus 
 Ilona Butkė 
143.80  1969 
 1967 
45+
50+
 2020-0208 
  
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Likas.
 
7  Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
135.40  1972 
 1975 
45+
40+
 2020-0065 
 2020-0067 
 Setas 
 Setas 
 VD-G.Vilčinskas.
 
8  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
128.40  1975 
 1977 
40+
40+
 2020-0019 
 2020-0012 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-E.Petrošius.
 MD-R.Januškienė.
9  Darius Mačiūnas 
 Jūratė Paškevičienė 
100.60  1974 
 1971 
40+
45+
  
  
 KNBA 
 KNBA 
 
 MD-D.Sunklodė.
10  Artūras Liutkus 
 Kristina Freimanaitė 
95.60  1970 
 1977 
45+
40+
 2020-0107 
 2020-0005 
 Setas 
 Smešas 
 VD-R.Andrijauskas.
 MD-J.Repšienė.
11  Saulius Noreika 
 Jurita Repšienė 
79.60  1976 
 1974 
40+
40+
 2020-0009 
 2020-0013 
 Smešas 
 Smešas 
 
 MD-K.Freimanaitė.
12  Gražvydas Vilčinskas 
 Irma Achalaja 
32.50  1974 
 1976 
40+
40+
 2020-0068 
 2020-0102 
 Setas 
 KNBA 
 VD-A.Šadauskas.
 MD-J.Krištaponienė.
13  Laurynas Urniežius 
 Monika Būrė 
23.80  1982 
 1989 
35+
Suaug
 2020-0242 
 2020-0055 
 CBC 
 CBC 
 
 
14  Vaidas Šmitas 
 Jūratė Krištaponienė 
8.80  1976 
 1969 
40+
45+
 2020-0077 
 2020-0005 
 AKBK 
 KNBA 
 VD-V.Klimantavičius.
 MD-I.Achalaja.
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos Universitetų komandinis badmintono čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
2020 Vasaris
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.