Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es)
  Data:  2019-03-09 10:00 - 2019-03-09 22:00
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug D 
 12           6 
 13           3 
   5     1       3 
 10           3 
 Suaug E 
 11           3 
 11           1.5 
   5     1       1.5 
 14           1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Vidmantas Galiauskas 
 Dalia Sunklodė 
373.30  1974 
 1974 
40+
40+
 2019-0234 
 2019-0360 
 Panevėžio BK 
 KNBA 
 
 MD-J.Paškevičienė.
2  Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
363.70  1979 
 1979 
35+
35+
 2019-0153 
 2019-0155 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 VD-G.Bartušis.
 MD-S.Flaksienė.
3  Tadas Dargis 
 Sigita Flaksienė 
240.80  1981 
 1973 
35+
45+
 2019-0713 
 2019-0152 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 
 MD-J.Pilypaitė.
4  Ridas Andrijauskas 
 Rima Januškienė 
187.70  1972 
 1961 
45+
55+
 2019-0775 
 2019-0519 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-A.Liutkus.
 MD-G.Krūminienė.
5  Darius Likas 
 Viktorija Zonytė 
185.10  1972 
 1995 
45+
Suaug
 2019-0414 
 2019-0652 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Butkus.
 
6  Audrius Butkus 
 Ilona Butkė 
143.80  1969 
 1967 
45+
50+
 2019-0400 
 2019-0437 
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Likas.
 
7  Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
135.40  1972 
 1975 
45+
40+
 2019-0163 
 2019-0167 
 Setas 
 Setas 
 VD-G.Vilčinskas.
 
8  Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
128.40  1975 
 1977 
40+
40+
 2019-0677 
 2019-0811 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-E.Petrošius.
 MD-R.Januškienė.
9  Darius Mačiūnas 
 Jūratė Paškevičienė 
100.60  1974 
 1971 
40+
45+
 2019-0900 
 2019-0109 
 KNBA 
 KNBA 
 
 MD-D.Sunklodė.
10  Artūras Liutkus 
 Kristina Freimanaitė 
95.60  1970 
 1977 
45+
40+
 2019-0739 
 2019-0898 
 Setas 
 Smešas 
 VD-R.Andrijauskas.
 MD-J.Repšienė.
11  Saulius Noreika 
 Jurita Repšienė 
79.60  1976 
 1974 
40+
40+
 2019-0676 
 2019-0680 
 Smešas 
 Smešas 
 
 MD-K.Freimanaitė.
12  Gražvydas Vilčinskas 
 Irma Achalaja 
32.50  1974 
 1976 
40+
40+
 2019-0909 
 2019-0744 
 Setas 
 KNBA 
 VD-A.Šadauskas.
 MD-J.Krištaponienė.
13  Laurynas Urniežius 
 Monika Būrė 
23.80  1982 
 1989 
35+
Suaug
 2019-0526 
 2019-0904 
 CBC 
 CBC 
 
 
14  Vaidas Šmitas 
 Jūratė Krištaponienė 
8.80  1976 
 1969 
40+
45+
 2019-0164 
 2019-0729 
 AKBK 
 KNBA 
 VD-V.Klimantavičius.
 MD-I.Achalaja.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.