Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
  Data:  2019-06-15 09:45 - 2019-06-15 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20 . Prienų krepšinio sporto klubas, Birutės 7   Rezultatai
  Informacija:  50+, 55+, 60+, 65+, 70+ žaidžia adresu Prienų krepšinio sporto klubas, Birutės 7.
35+, 40+, 45+ žaidžia adresu Prienų sporto arena, Pramonės g. 20.
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 35+ 
   8           24 
   1           0 
   9           12 
   8           12 
 13           12 
 40+ 
   4           6 
   4           6 
   7     2       6 
   6     2       6 
 15           6 
 45+ 
 13           12 
 16           6 
   3     1       3 
 10           6 
 50+ 
   5     2       3 
   5     2       3 
   4     1       3 
   5     2       3 
 55+ 
   4           3 
   3     1       1.5 
   3     1       1.5 
 60+ 
   5     2       1.5 
   3     1       0.75 
 65+ 
   4           1.5 
   4     1       1.5 
 70+ 
   4           0.75 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
6,033.60  1976 
 1980 
40+
35+
 2019-0279 
 2019-0280 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 VD-V.Bagdanavičius.
 MD-G.Dapkuvienė.
2  Leonard Pikhof 
 Kati Kraaving 
 1975 
 1983 
40+
35+
  
  
 [EST] 
 [EST] 
 VD-A.Leimann.
 MD-K.Teevali.
3  Ramūnas Bilius 
 Indrė Petrulaitienė 
4,084.49  1983 
 1979 
35+
35+
 2019-0708 
 2019-0311 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 JSO 
 VD-A.Valantiejus.
 MD-R.Šulnienė.
4  Ojars Kozinecs 
 Kairi Teevali 
 1981 
 1983 
35+
35+
  
  
 [LVA] 
 [EST] 
 
 MD-K.Kraaving.
5  Tomas Lukoševičius 
 Tanita Urbonienė 
3,986.56  1980 
 1974 
35+
40+
 2019-0415 
 2019-0456 
 CBC 
 CBC 
 VD-J.Bartkus.
 MD-L.Januškevičienė.
6  Tomas Tiškus 
 Asta Bačkaitienė 
3,551.68  1981 
 1975 
35+
40+
 2019-0793 
 2019-0346 
 Šiauliai 
 JSO 
 
 MD-D.Bogatko.
7  Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
2,518.05  1981 
 1980 
35+
35+
 2019-0745 
 2019-0317 
 Biržų BK 
 AKBK 
 
 MD-J.Živatkauskaitė.
8  Jonas Bartkus 
 Veslava Tankevič 
2,422.98  1974 
 1980 
40+
35+
 2019-0389 
 2019-0017 
 Virus 
 Vilniaus BK 
 VD-T.Lukoševičius.
 
9  Martynas Povilaitis 
 Sandra Čečkauskienė 
2,372.71  1980 
 1979 
35+
35+
 2019-0025 
 2019-0130 
 Vilniaus BK 
 Smešas 
 
 MD-R.Petrošienė.
10  Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
1,430.00  1980 
 1983 
35+
35+
 2019-0297 
 2019-0572 
 Birštono BK 
 Birštono BK 
 VD-P.Jūras.
 MD-L.Chomskytė.
11  Donatas Rumšys 
 Laima Chomskytė 
942.60  1981 
 1983 
35+
35+
 2019-0333 
 2019-0298 
 JSO 
 Birštono BK 
 VD-M.Zinkevičius.
 MD-B.Baranauskaitė.
12  Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
465.30  1979 
 1979 
35+
35+
 2019-0153 
 2019-0155 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 VD-D.Jurgilas.
 MD-G.Krūminienė.
13  Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
391.70  1969 
 1981 
45+
35+
 2019-0400 
 2019-0647 
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Likas.
 MD-S.Andriūnaitė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 51 52 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
2019 Liepa
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.