Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
  Data:  2019-06-15 09:45 - 2019-06-15 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20 . Prienų krepšinio sporto klubas, Birutės 7   Rezultatai
  Informacija:  50+, 55+, 60+, 65+, 70+ žaidžia adresu Prienų krepšinio sporto klubas, Birutės 7.
35+, 40+, 45+ žaidžia adresu Prienų sporto arena, Pramonės g. 20.
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 35+ 
   8           24 
   1           0 
   9           12 
   8           12 
 13           12 
 40+ 
   4           6 
   4           6 
   7     2       6 
   6     2       6 
 15           6 
 45+ 
 13           12 
 16           6 
   3     1       3 
 10           6 
 50+ 
   5     2       3 
   5     2       3 
   4     1       3 
   5     2       3 
 55+ 
   4           3 
   3     1       1.5 
   3     1       1.5 
 60+ 
   5     2       1.5 
   3     1       0.75 
 65+ 
   4           1.5 
   4     1       1.5 
 70+ 
   4           0.75 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Marijus Stankevičius 
 Andrius Kordušas 
4,070.38  1972 
 1973 
45+
45+
 2019-0922 
 2019-0324 
 JSO 
 JSO 
 MX-J.Sereckienė.
 MX-R.Petrošienė.
2  Laimonas Vaškevičius 
 Vygantas Garmus 
3,782.30  1965 
 1970 
50+
45+
 2019-0343 
 2019-0921 
 JSO 
 JSO 
 MX-T.Arak.
 MX-L.Januškevičienė.
3  Evaldas Čižinauskas 
 Salvijus Stravinskas 
2,708.80  1967 
 1972 
50+
45+
 2019-0319 
 2019-0335 
 JSO 
 JSO 
 MX-S.Zinkevičienė.
 MX-K.Karindi.
4  Nidas Kijauskas 
 Algirdas Kepežinskas 
2,371.46  1973 
 1970 
45+
45+
 2019-0308 
 2019-0748 
 JSO 
 Prienų BSK 
 MX-R.Šulnienė.
 
5  Sergey Dolskii 
 Vjatseslav Judajev 
 1968 
 1971 
50+
45+
  
  
 [EST] 
 [EST] 
 
 
6  Jurgis Pauliukas 
 Karolis Poškus 
2,106.51  1972 
 1970 
45+
45+
 2019-0145 
 2019-0917 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-S.Andriūnaitė.
7  Darius Kubilius 
 Jovitas Gatelis 
2,006.56  1971 
 1970 
45+
45+
 2019-0165 
 2019-0159 
 Setas 
 Setas 
 MX-J.Vaškelytė.
 MX-J.Vadeikienė.
8  Andrius Ramanauskas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
1,407.92  1969 
 1968 
45+
50+
 2019-0563 
 2019-0023 
 SEB 
 CBC 
 
 
9  Aigars Brečs 
 Guntis Pirktinš 
 1969 
 1971 
45+
45+
  
  
 [LVA] 
 [LVA] 
 MX-M.Varslavane.
 
10  Gunnar Kalajas 
 Kalle Tiitso 
 1964 
 1973 
50+
45+
  
  
 [EST] 
 [EST] 
 MX-E.Nomm.
 MX-M.Karindi.
11  Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
1,407.20  1971 
 1971 
45+
45+
 2019-0372 
 2019-0170 
 Setas 
 Setas 
 
 
12  Ramūnas Paškevičius 
 Saulius Eibukas 
1,205.00  1969 
 1970 
45+
45+
 2019-0162 
 2019-0158 
 Setas 
 Setas 
 MX-R.Staupelienė.
 MX-J.Paškevičienė.
13  Audrius Butkus 
 Darius Likas 
437.45  1969 
 1972 
45+
45+
 2019-0400 
 2019-0414 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Michaliova.
 MX-D.Bogatko.
14  Egidijus Litvinskas 
 Edmundas Petrošius 
425.25  1970 
 1972 
45+
45+
 2019-0325 
 2019-0131 
 JSO 
 Smešas 
 
 MX-A.Kasparavičienė.
15  Aidas Stalmokas 
 Vitalijus Šalunovas 
329.90  1973 
 1969 
45+
45+
 2019-0452 
 2019-0455 
 CBC 
 CBC 
 
 
16  Bogdan Krysiak 
 Ainārs Zanders 
 1970 
 1970 
45+
45+
  
  
 [POL] 
 [LVA] 
 MX-M.Krysiak.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 51 52 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
2019 Liepa
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.