Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
  Data:  2019-05-18 10:00 - 2019-05-18 22:00
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 B 
 15           12 
 13           12 
   7           6 
   6           6 
   5     2       6 
 U-19 D 
   6     2       1.5 
 10           3 
   3     1       0.75 
   5     2       1.5 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 6 ]
   CBC 3 ]
   Tauragės BK 6 ]
   Kretingos BK 2 ]
   SEB 1 ]
   BK "Svajonė" 6 ]
   Raseinių BK 9 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Justas Balsys   2002   U-19  2019-0071    8 U-19 B VV 70·79·91·101   2 U-19 B MX G.Šukutytė 21·28
 Emilija Elzbergaitė   2007   U-13  2019-0080    4 U-19 D MV 8·17   2 U-19 D MD A.Nutautaitė 41·63
 Arnas Juknevičius   2004   U-17  2019-0079    7 U-19 B VV 75·85·94·103   4 U-19 B VD J.Zybartas 37·61
 Astrėja Nutautaitė   2007   U-13  2019-0073    2 U-19 D MV 11·16·25   2 U-19 D MD E.Elzbergaitė 41·63
 Deividas Paškevičius   2002   U-19  2019-0067  11 U-19 B VV 74·84·94·102   5 U-19 B VD R.Barkauskas 37·48·60
 Loreta Radavičiūtė   2008   U-13  2019-0086    6 U-19 D MV 10·18·27   3 U-19 D MD V.Žakaitytė 31·51
 Greta Šukutytė   2003   U-17  2019-0084  10 U-19 B MV 36·58·69   2 U-19 B MX J.Balsys 21·28
 Justas Zybartas   2002   U-19  2019-0087  12 U-19 B VV 71·83·93·103   4 U-19 B VD A.Juknevičius 37·61
 Viltė Žakaitytė   2007   U-13  2019-0507    7 U-19 D MV 4·19   3 U-19 D MD L.Radavičiūtė 31·51
   Kelmės BK "Gintaras" 12 ]
   Ignalinos BK 2 ]
   SBK LION 1 ]
Viso dalyvių: 48
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.