Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
  Data:  2019-05-18 10:00 - 2019-05-18 22:00
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 B 
 15           12 
 13           12 
   7           6 
   6           6 
   5     2       6 
 U-19 D 
   6     2       1.5 
 10           3 
   3     1       0.75 
   5     2       1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Domas Pakšys  1,862.66  2007 
U-13
 2020-0198   CBC   VD-S.Novikas.
2  Simas Novikas  1,735.60  2003 
U-17
    SBK LION   VD-D.Pakšys.
3  Dovas Genys  1,670.40  2004 
U-17
 2020-0087   Tauragės BK   VD-D.Gudavičius.
4  Simas Skurdauskas  1,600.80  2003 
U-17
    Kretingos BK   MX-K.Čyvaitė.
5  Markas Gedrimas  1,256.00  2006 
U-15
    Klaipėdos BK   VD-V.Šukys.
6  Deinoras Gudavičius  962.40  2003 
U-17
 2020-0088   Tauragės BK   VD-D.Genys.
7  Arnas Juknevičius  926.00  2004 
U-17
    Raseinių BK   VD-J.Zybartas.
8  Justas Balsys  920.00  2002 
U-19
 2020-0006   Raseinių BK   MX-G.Šukutytė.
9  Vytautas Šukys  915.20  2005 
U-15
    Klaipėdos BK   VD-M.Gedrimas.
10  Ąžuolas Barkauskas  529.80  2004 
U-17
 2020-0031   BK "Svajonė"   MX-R.Radžiūnaitė.
11  Deividas Paškevičius  667.80  2002 
U-19
 2020-0012   Raseinių BK   VD-R.Barkauskas.
12  Justas Zybartas  300.00  2002 
U-19
    Raseinių BK   VD-A.Juknevičius.
13  Julius Bartušis  41.40  2004 
U-17
    Tauragės BK   VD-V.Bartušis.
14  Rokas Barkauskas  114.20  2006 
U-15
    BK "Svajonė"   VD-D.Paškevičius.
15  Vilius Bartušis  7.20  2004 
U-17
    Tauragės BK   VD-J.Bartušis.
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.