Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
  Data:  2019-05-18 10:00 - 2019-05-18 22:00
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 B 
 15           12 
 13           12 
   7           6 
   6           6 
   5     2       6 
 U-19 D 
   6     2       1.5 
 10           3 
   3     1       0.75 
   5     2       1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Domas Pakšys 
 Simas Novikas 
2,031.82  2007 
 2003 
U-13
U-17
 2019-0209 
 2019-0208 
 CBC 
 SBK LION 
 
 
2  Dovas Genys 
 Deinoras Gudavičius 
1,878.00  2004 
 2003 
U-17
U-17
 2019-0090 
 2019-0093 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 
 
3  Markas Gedrimas 
 Vytautas Šukys 
1,471.10  2006 
 2005 
U-15
U-15
 2019-0463 
 2019-0479 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 
 
4  Arnas Juknevičius 
 Justas Zybartas 
1,275.20  2004 
 2002 
U-17
U-19
 2019-0079 
 2019-0087 
 Raseinių BK 
 Raseinių BK 
 
 
5  Rokas Barkauskas 
 Deividas Paškevičius 
501.00  2006 
 2002 
U-15
U-19
 2019-0844 
 2019-0067 
 BK "Svajonė" 
 Raseinių BK 
 
 
6  Julius Bartušis 
 Vilius Bartušis 
66.00  2004 
 2004 
U-17
U-17
 2019-0095 
 2019-1108 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 
 
7  Ervinas Karišauskas 
 Jonas Maziliauskas 
381.80  2005 
 2003 
U-15
U-17
 2019-0826 
 2019-0831 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 MX-V.Vasiliauskaitė.
 MX-A.Peleckytė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.