Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
  Data:  2019-05-18 10:00 - 2019-05-18 22:00
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-19 B 
 15           12 
 13           12 
   7           6 
   6           6 
   5     2       6 
 U-19 D 
   6     2       1.5 
 10           3 
   3     1       0.75 
   5     2       1.5 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Minija Barauskaitė 
 Snežana Poklikajeva 
3,211.12  2005 
 2005 
U-15
U-15
 2019-0690 
 2019-0275 
 SEB 
 Ignalinos BK 
 
 
2  Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
 Jogailė Kelečiūtė 
1,954.80  2005 
 2006 
U-15
U-15
 2019-0856 
 2019-0195 
 CBC 
 CBC 
 
 
3  Signė Borisenko 
 Oresta Ščerbakova 
1,691.40  2005 
 2004 
U-15
U-17
 2019-0462 
 2019-0478 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 
 
4  Fausta Gedminaitė 
 Aina Ralytė 
1,013.00  2002 
 2006 
U-19
U-15
 2019-0271 
 2019-0600 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 
 
5  Liepa Leonavičiūtė 
 Augustė Stankevičiūtė 
967.10  2007 
 2007 
U-13
U-13
 2019-0468 
 2019-0476 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 
 
6  Atėnė Peleckytė 
 Vėjūnė Vasiliauskaitė 
412.50  2007 
 2006 
U-13
U-15
 2019-0827 
 2019-1106 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 MX-J.Maziliauskas.
 MX-E.Karišauskas.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.