Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 1 ]
   KNBA 8 ]
   Kauno BK 2 ]
   CBC 6 ]
   Panevėžio BK 2 ]
   Vilniaus BK 3 ]
   JSO 18 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Juozas Adomaitis   1997   Suaug      6 Suaug B VV 133·144·156·168
 Aušrinė Balazaitė   2000   Suaug  2020-0138    6 Suaug MX E.Bradūnas 12·26   4 Suaug B MD J.Treinytė 58·96·114
 Evaldas Bradūnas   1992   Suaug  2020-0139    1 Suaug VD R.Kavaliauskas 73·93·111·127   6 Suaug MX A.Balazaitė 12·26
 Evaldas Čižinauskas   1967   50+      4 Suaug VD V.Garmus 56·93·112·128   9 Suaug B VV 129·159·172
 Justinas Jarulaitis   1994   Suaug      5 Suaug D VD E.Jarulaitis 67·85·106·125   3 Suaug D MX S.Goroškaitė 7·34·48
 Nidas Kijauskas   1973   45+      5 Suaug VD A.Kepežinskas 55·73·94·128   3 Suaug MX G.Dapkuvienė 12·25·39
 Andrius Kordušas   1973   45+  2020-0145    2 Suaug VD M.Stankevičius 55·74·112·127   4 Suaug MX I.Petrulaitienė 11·24·39
 Arūnas Morkūnas   1962   55+  2020-0147  10 Suaug B VV 134·148·160·172   4 Suaug B MX R.Ambrasienė 3·15·27·42
 Indrė Petrulaitienė   1979   35+      1 Suaug MD V.Movšovič 53·71·91   4 Suaug MX A.Kordušas 11·24·39
 Donatas Rumšys   1981   35+  2020-0151    8 Suaug B VD V.Stončius 59·77·97·116 10 Suaug B MX J.Treinytė 6·17·30·44
 Marijus Stankevičius   1972   45+  2020-0152    2 Suaug VD A.Kordušas 55·74·112·127   7 Suaug B MX J.Živatkauskaitė 6·32·46
 Valentas Stončius   1989   Suaug  2020-0153    8 Suaug B VD D.Rumšys 59·77·97·116 12 Suaug B MX J.Kazakauskaitė 2·15·29·43
 Salvijus Stravinskas   1972   45+  2020-0167    8 Suaug B VV 129·142·157·170   6 Suaug B VD N.Valuckas 63·79·98·117
 Giedrė Dapkuvienė   1976   40+  2020-0161    2 Suaug MD J.Ramaneckienė 54·72·91   3 Suaug MX N.Kijauskas 12·25·39
 Vygantas Garmus   1970   45+  2020-0141    4 Suaug VD E.Čižinauskas 56·93·112·128
 Sandra Goroškaitė   1995   Suaug      3 Suaug D MX J.Jarulaitis 7·34·48
 Justė Kazakauskaitė   1995   Suaug  2020-0143    5 Suaug B MD V.Žitlinskaitė 57·75·113 12 Suaug B MX V.Stončius 2·15·29·43
 Nerijus Valuckas   1969   45+      6 Suaug B VD S.Stravinskas 63·79·98·117
   Kretingos BK 2 ]
   SEB 4 ]
   Setas 14 ]
   BK "Svajonė" 8 ]
   Biržų BK 1 ]
   Šakių KISK 3 ]
   Ignalinos BK 1 ]
   Šiauliai 6 ]
   AKBK 13 ]
   Prienų BSK 2 ]
   BK PLAY 4 ]
   Skrajukas 5 ]
   Birštono BK 2 ]
   Ukmergė 1 ]
Viso dalyvių: 106
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
JSO turnyras
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.