Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 1 ]
   KNBA 8 ]
   Kauno BK 2 ]
   CBC 6 ]
   JSO 18 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Juozas Adomaitis   1997   Suaug  2019-0305    6 Suaug B VV 133·144·156·168
 Aušrinė Balazaitė   2000   Suaug  2019-0347    6 Suaug MX E.Bradūnas 12·26   4 Suaug B MD J.Treinytė 58·96·114
 Evaldas Bradūnas   1992   Suaug  2019-0315    1 Suaug VD R.Kavaliauskas 73·93·111·127   6 Suaug MX A.Balazaitė 12·26
 Evaldas Čižinauskas   1967   50+  2019-0319    4 Suaug VD V.Garmus 56·93·112·128   9 Suaug B VV 129·159·172
 Justinas Jarulaitis   1994   Suaug  2019-0955    5 Suaug D VD E.Jarulaitis 67·85·106·125   3 Suaug D MX S.Goroškaitė 7·34·48
 Nidas Kijauskas   1973   45+  2019-0308    5 Suaug VD A.Kepežinskas 55·73·94·128   3 Suaug MX G.Dapkuvienė 12·25·39
 Andrius Kordušas   1973   45+  2019-0324    2 Suaug VD M.Stankevičius 55·74·112·127   4 Suaug MX I.Petrulaitienė 11·24·39
 Arūnas Morkūnas   1962   55+  2019-0527  10 Suaug B VV 134·148·160·172   4 Suaug B MX R.Ambrasienė 3·15·27·42
 Indrė Petrulaitienė   1979   35+  2019-0311    1 Suaug MD V.Movšovič 53·71·91   4 Suaug MX A.Kordušas 11·24·39
 Donatas Rumšys   1981   35+  2019-0333    8 Suaug B VD V.Stončius 59·77·97·116 10 Suaug B MX J.Treinytė 6·17·30·44
 Marijus Stankevičius   1972   45+  2019-0922    2 Suaug VD A.Kordušas 55·74·112·127   7 Suaug B MX J.Živatkauskaitė 6·32·46
 Valentas Stončius   1989   Suaug  2019-0334    8 Suaug B VD D.Rumšys 59·77·97·116 12 Suaug B MX J.Kazakauskaitė 2·15·29·43
 Salvijus Stravinskas   1972   45+  2019-0335    8 Suaug B VV 129·142·157·170   6 Suaug B VD N.Valuckas 63·79·98·117
 Giedrė Dapkuvienė   1976   40+  2019-0322    2 Suaug MD J.Ramaneckienė 54·72·91   3 Suaug MX N.Kijauskas 12·25·39
 Vygantas Garmus   1970   45+  2019-0921    4 Suaug VD E.Čižinauskas 56·93·112·128
 Sandra Goroškaitė   1995   Suaug  2019-1134    3 Suaug D MX J.Jarulaitis 7·34·48
 Justė Kazakauskaitė   1995   Suaug  2019-0304    5 Suaug B MD V.Žitlinskaitė 57·75·113 12 Suaug B MX V.Stončius 2·15·29·43
 Nerijus Valuckas   1969   45+  2019-0358    6 Suaug B VD S.Stravinskas 63·79·98·117
   Panevėžio BK 2 ]
   Vilniaus BK 3 ]
   Kretingos BK 2 ]
   SEB 4 ]
   Setas 14 ]
   BK "Svajonė" 8 ]
   Biržų BK 1 ]
   Šakių KISK 3 ]
   Šiauliai 6 ]
   Ignalinos BK 1 ]
   AKBK 13 ]
   Skrajukas 5 ]
   BK PLAY 4 ]
   Prienų BSK 2 ]
   Birštono BK 2 ]
   Ukmergė 1 ]
Viso dalyvių: 106
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 53 54 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.