Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Steponas Januška 
 Arnoldas Slušnys 
2,889.80  1958 
 1965 
60+
50+
 2020-0118 
 2020-0017 
 Klaipėdos BK 
 Kretingos BK 
 
 MX-R.Petrošienė.
2  Mindaugas Butautas 
 Tomas Tiškus 
2,470.80  1983 
 1981 
35+
35+
  
 2020-0084 
 Šiauliai 
 Šiauliai 
 MX-E.Grigeliūnienė.
 MX-R.Radžiūnaitė.
3  Andžej Mackevič 
 Andžej Mackevič (jr) 
2,306.00  1976 
 1998 
40+
Suaug
 2020-0043 
 2020-0044 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 MX-J.Ramaneckienė.
 MX-V.Movšovič.
4  Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
2,160.80  1964 
 1999 
50+
Suaug
  
  
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 MX-V.Daugėlienė.
 MX-S.Tarvydaitė.
5  Jovitas Gatelis 
 Saulius Eibukas 
2,028.20  1970 
 1970 
45+
45+
 2020-0104 
 2020-0103 
 Setas 
 Setas 
 MX-V.Žitlinskaitė.
 MX-E.Markelytė.
6  Salvijus Stravinskas 
 Nerijus Valuckas 
1,894.00  1972 
 1969 
45+
45+
 2020-0167 
  
 JSO 
 JSO 
 
 
7  Kristijonas Jucys 
 Augustas Valatka 
1,648.60  1980 
 2003 
35+
U-17
 2020-0064 
 2020-0041 
 Birštono BK 
 Prienų BSK 
 MX-B.Baranauskaitė.
 
8  Donatas Rumšys 
 Valentas Stončius 
1,639.80  1981 
 1989 
35+
Suaug
 2020-0151 
 2020-0153 
 JSO 
 JSO 
 MX-J.Treinytė.
 MX-J.Kazakauskaitė.
9  Audrius Vilčinskas 
 Marius Brazauskas 
1,207.80  1971 
 1993 
45+
Suaug
 2020-0111 
  
 Setas 
 KNBA 
 
 
10  Artiom Nikitin 
 Deividas Golubickas 
946.80  1990 
 1995 
Suaug
Suaug
  
  
 Vilniaus BK 
 Ignalinos BK 
 
 
11  Ramūnas Ražanauskas 
 Simas Malakauskas 
802.40  1974 
 1985 
40+
Suaug
  
 2020-0076 
 KNBA 
 SEB 
 
 MX-E.Ramanauskaitė.
12  Egidijus Peleckis 
 Raimundas Masevičius 
779.20  1967 
 1961 
50+
55+
 2020-0080 
  
 Šakių KISK 
 Šakių KISK 
 
 
13  Jonas Seniūnas 
 Laimis Fiodorovas 
722.70  1978 
 1986 
40+
Suaug
  
 2020-0008 
 KNBA 
 KNBA 
 
 
14  Aidas Giedrikas 
 Gediminas Buntis 
385.70  1977 
 1981 
40+
35+
 2020-0078 
  
 Biržų BK 
 AKBK 
 
 
15  Gediminas Fridricas 
 Petras Bartušis 
274.10  1988 
 1997 
Suaug
Suaug
 2020-0001 
  
 KNBA 
 KNBA 
 MX-E.Keturakytė.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:00 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:30 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.