Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
6,081.60  1976 
 1980 
40+
35+
 2019-0279 
 2019-0280 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 VD-A.Mackevič (jr).
 MD-G.Dapkuvienė.
2  Aivaras Kvedarauskas 
 Aurelija Pakšytė 
5,444.05  1974 
 1979 
40+
35+
 2019-0749 
 2019-0423 
 AKBK 
 CBC 
 
 MD-R.Gečaitė.
3  Nidas Kijauskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
5,249.64  1973 
 1976 
45+
40+
 2019-0308 
 2019-0322 
 JSO 
 JSO 
 VD-A.Kepežinskas.
 MD-J.Ramaneckienė.
4  Andrius Kordušas 
 Indrė Petrulaitienė 
4,853.60  1973 
 1979 
45+
35+
 2019-0324 
 2019-0311 
 JSO 
 JSO 
 VD-M.Stankevičius.
 MD-V.Movšovič.
5  Ramūnas Kavaliauskas 
 Rugilė Gečaitė 
3,685.91  1977 
 1988 
40+
Suaug
 2019-0410 
 2019-0440 
 CBC 
 CBC 
 VD-E.Bradūnas.
 MD-A.Pakšytė.
6  Evaldas Bradūnas 
 Aušrinė Balazaitė 
3,673.60  1992 
 2000 
Suaug
Suaug
 2019-0315 
 2019-0347 
 JSO 
 JSO 
 VD-R.Kavaliauskas.
 MD-J.Treinytė.
7  Mantas Palubinskas 
 Gerda Trakymaitė 
2,625.60  1991 
 1999 
Suaug
Suaug
 2019-0740 
 2019-0757 
 Setas 
 BK "Svajonė" 
 VD-P.Palubinskas.
 MD-R.Radžiūnaitė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.