Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
221.20  1972 
 1975 
45+
40+
 2019-0163 
 2019-0167 
 Setas 
 Setas 
 VD-A.Liutkus.
 
2  Česlovas Bankauskas 
 Odeta Merčaitienė 
183.40  1977 
 1984 
40+
Suaug
 2019-0933 
 2019-0552 
 AKBK 
 AKBK 
 VD-R.Povilaitis.
 MD-I.Kazlauskienė.
3  Justinas Jarulaitis 
 Sandra Goroškaitė 
178.10  1994 
 1995 
Suaug
Suaug
 2019-0955 
 2019-1134 
 JSO 
 JSO 
 VD-E.Jarulaitis.
 
4  Artūras Liutkus 
 Inga Kazlauskienė 
141.76  1970 
 1975 
45+
40+
 2019-0739 
 2019-0941 
 Setas 
 Setas 
 VD-A.Šadauskas.
 MD-O.Merčaitienė.
5  Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
137.70  1983 
 1996 
35+
Suaug
 2019-0330 
 2019-0355 
 AKBK 
 AKBK 
 VD-R.Vasilevskis.
 
6  Ričardas Vasilevskis 
 Živilė Mickevičienė 
49.50  1962 
 1989 
55+
Suaug
 2019-0743 
 2019-0983 
 AKBK 
 AKBK 
 VD-M.Narkus.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.