Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
3,910.58  1985 
 1983 
Suaug
35+
  
 2020-0070 
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 
 
2  Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
3,430.11  1965 
 1974 
50+
40+
 2020-0017 
 2020-0015 
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 VD-S.Januška.
 MD-S.Tarvydaitė.
3  Andžej Mackevič (jr) 
 Vitalija Movšovič 
2,695.53  1998 
 2001 
Suaug
U-19
 2020-0044 
  
 BK PLAY 
 Vilniaus BK 
 VD-A.Mackevič.
 MD-I.Petrulaitienė.
4  Arūnas Morkūnas 
 Rasa Ambrasienė 
2,496.88  1962 
 1962 
55+
55+
 2020-0147 
 2020-0072 
 JSO 
 CBC 
 
 
5  Martynas Povilaitis 
 Viktorija Suško 
2,443.40  1980 
 1989 
35+
Suaug
 2020-0013 
  
 Vilniaus BK 
 SEB 
 
 MD-E.Markelytė.
6  Artūras Jachontovas 
 Salvinija Tarvydaitė 
1,807.26  1999 
 1967 
Suaug
50+
  
  
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-S.Galentas.
 MD-R.Petrošienė.
7  Marijus Stankevičius 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
2,148.40  1972 
 1981 
45+
35+
 2020-0152 
 2020-0117 
 JSO 
 Setas 
 VD-A.Kordušas.
 MD-B.Baranauskaitė.
8  Tomas Tiškus 
 Rasa Radžiūnaitė 
2,307.44  1981 
 2003 
35+
U-17
 2020-0084 
 2020-0030 
 Šiauliai 
 BK "Svajonė" 
 VD-M.Butautas.
 MD-G.Trakymaitė.
9  Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
2,182.00  1985 
 1985 
Suaug
Suaug
 2020-0076 
 2020-0004 
 SEB 
 KNBA 
 VD-R.Ražanauskas.
 
10  Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
1,608.60  1981 
 1984 
35+
Suaug
 2020-0151 
 2020-0102 
 JSO 
 AKBK 
 VD-V.Stončius.
 MD-A.Balazaitė.
11  Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
1,583.00  1980 
 1983 
35+
35+
 2020-0064 
 2020-0061 
 Birštono BK 
 Birštono BK 
 VD-A.Valatka.
 MD-J.Živatkauskaitė.
12  Valentas Stončius 
 Justė Kazakauskaitė 
1,505.00  1989 
 1995 
Suaug
Suaug
 2020-0153 
 2020-0143 
 JSO 
 JSO 
 VD-D.Rumšys.
 MD-V.Žitlinskaitė.
13  Jovitas Gatelis 
 Vaida Žitlinskaitė 
1,495.38  1970 
 1994 
45+
Suaug
 2020-0104 
 2020-0193 
 Setas 
 Ukmergė 
 VD-S.Eibukas.
 MD-J.Kazakauskaitė.
14  Saulius Eibukas 
 Eglė Markelytė 
988.50  1970 
 1983 
45+
35+
 2020-0103 
  
 Setas 
 SEB 
 VD-J.Gatelis.
 MD-V.Suško.
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:00 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:30 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.