Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Hummel Badmintono Lyga
  Data:  2019-06-29 10:00 - 2019-06-29 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Prienai, Prienų sporto arena, Pramonės g. 20   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   5     1       5.6 
   4     1       7.2 
   7           9.6 
 Suaug B 
 15           4.8 
 15           3.6 
   6     2       1.8 
 14           5.6 
 Suaug C 
   4     1       0.6 
   3     1       0.4 
   6     2       1.2 
 Suaug D 
   8           0.6 
 12           0.6 
   6     2       0.7 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Mindaugas Butautas 
 Ernesta Grigeliūnienė 
512.80  1983 
 1976 
35+
40+
 2019-0910 
 2019-0518 
 Šiauliai 
 Skrajukas 
 VD-T.Tiškus.
 MD-R.Staupelienė.
2  Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
494.20  1977 
 1977 
40+
40+
 2019-0531 
 2019-0168 
 Setas 
 Setas 
 VD-V.Šimkus.
 MD-V.Daugėlienė.
3  Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
423.90  1988 
 1993 
Suaug
Suaug
 2019-0110 
 2019-0730 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-P.Bartušis.
 
4  Vidmantas Galiauskas 
 Renata Staupelienė 
450.80  1974 
 1975 
40+
40+
 2019-0234 
 2019-0515 
 Panevėžio BK 
 Skrajukas 
 VD-A.Sirbikė.
 MD-E.Grigeliūnienė.
5  Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
383.20  1975 
 1984 
40+
Suaug
 2019-0277 
 2019-0276 
 Šiauliai 
 Šiauliai 
 
 MD-A.Mažulienė.
6  Sigitas Galentas 
 Vaida Daugėlienė 
288.10  1964 
 1979 
50+
35+
 2019-0715 
 2019-0174 
 Skrajukas 
 AKBK 
 VD-A.Jachontovas.
 MD-R.Šutaitė-Giedraitienė.
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 53 54 
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.