Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (8 etapas)
  Data:  2019-06-01 09:00 - 2019-06-01 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.6 
 11           4 
 15           7.2 
 Suaug C 
 10           0.8 
   6           0.7 
 15           1.2 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 9 ]
   Kauno BK 3 ]
   CBC 45 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Aliaksandr Karpovich   1979   35+  2019-1082    5 Suaug B VD Ž.Tamošiūnas 7·22·38
 Almantas Abromaitis   1988   Suaug  2019-0262    9 Suaug C VD C.Nguyen 1·12·30·46
 Aušra Brikaitė   1984   Suaug  2019-0436    4 Suaug B MD T.Rakauskaitė 18·32·49   6 Suaug B MX V.Salietis 56·68·81·95
 Audrius Butkus   1969   45+  2019-0400    3 Suaug C VD D.Likas 14·31·47   7 Suaug C MX A.Michaliova 64·79·92·106
 Dainius Čeplinskas   1977   40+  2019-0402    5 Suaug B MX R.Ulozaitė 53·67·82·96
 Indrė Gudelytė   1982   35+  2019-0441    5 Suaug C MD A.Mastavičiūtė 10·43   8 Suaug C MX A.Andreliūnas 59·73·89·103
 Inga Jakutienė   1972   45+  2019-0654    2 Suaug C MD A.Michaliova 27·42 12 Suaug C MX R.Kubilius 60·77·91·105
 Kotryna Janutaitė   1988   Suaug  2019-0443  10 Suaug B MD M.Janutaitė 5·20·35·51   5 Suaug C MX A.Pečiboršč 60·74·87·102
 Ramūnas Kavaliauskas   1977   40+  2019-0410    2 Suaug B VD G.Miestauskas 9·23·37   1 Suaug B MX J.Žibūdienė 66·80·94
 Justė Kažanauskaitė   1992   Suaug  2019-0144    1 Suaug B MD T.Urbonienė 17·34·50   2 Suaug B MX K.Šemeta 58·69·81·94
 Mindaugas Kelpšas   1985   Suaug  2019-1133  15 Suaug B MX D.Yarmalovich 58·72·86   6 Suaug C VD G.Arbačiauskas 14·29·45
 Darius Likas   1972   45+  2019-0414    3 Suaug C VD A.Butkus 14·31·47   9 Suaug C MX V.Zonytė 59·91·106
 Tomas Lukoševičius   1980   35+  2019-0415    1 Suaug B VD K.Šemeta 6·22·37 11 Suaug B MX U.Pūkaitė 56·71·86·100
 Dalius Martinaitis   1985   Suaug  2019-0580    4 Suaug C VD A.Pečiboršč 13·28·44   6 Suaug C MX L.Venckutė 63·75·88·101
 Dainius Mazėtis   1977   40+  2019-0417    2 Suaug C VD M.Puchovičius 15·29·44 14 Suaug C MX J.Ivanauskaitė 62·75·90·104
 Giedrius Miestauskas   1987   Suaug  2019-0419    2 Suaug B VD R.Kavaliauskas 9·23·37   8 Suaug B MX R.Gečaitė 52·66·82·97
 Jurgis Pauliukas   1972   45+  2019-0145    9 Suaug B MX T.Rakauskaitė 52·84·99
 Augustas Pečiboršč   1984   Suaug  2019-0582    4 Suaug C VD D.Martinaitis 13·28·44   5 Suaug C MX K.Janutaitė 60·74·87·102
 Rytis Pratusevičius   1988   Suaug  2019-0649  10 Suaug C VD R.Kubilius 2·15·31·46 11 Suaug C MX R.Paurytė 63·78·93·107
 Martynas Puchovičius   1977   40+  2019-0424    2 Suaug C VD D.Mazėtis 15·29·44   2 Suaug C MX S.Macijauskaitė 65·76·90·103
 Beata Rakštytė   1974   40+  2019-0425    8 Suaug B MD U.Pūkaitė 3·17·32·48
 Vidas Salietis       2019-0427    6 Suaug B VD A.Tamošaitis 8·25·39   6 Suaug B MX A.Brikaitė 56·68·81·95
 Darius Sirvydis   1981   35+  2019-0583    7 Suaug C VD A.Andreliūnas 2·16
 Vytautas Šeibutas       2019-0584    5 Suaug C VD G.Jauniškis 13·30·47
 Karolis Šemeta   1984   Suaug  2019-0429    1 Suaug B VD T.Lukoševičius 6·22·37   2 Suaug B MX J.Kažanauskaitė 58·69·81·94
 Agnius Tamošaitis   1983   35+  2019-0585    6 Suaug B VD V.Salietis 8·25·39   4 Suaug B MX T.Urbonienė 54·67·80·95
 Žilvinas Tamošiūnas   1968   50+  2019-0023    5 Suaug B VD A.Karpovich 7·22·38 13 Suaug B MX A.Montvydaitė 54·70·100
 Rūta Ulozaitė   1986   Suaug  2019-0431    3 Suaug B MD R.Gečaitė 19·33·49   5 Suaug B MX D.Čeplinskas 53·67·82·96
 Lina Venckutė   1990   Suaug  2019-0591    6 Suaug C MD R.Paurytė 11·27·41   6 Suaug C MX D.Martinaitis 63·75·88·101
 Justė Žibūdienė   1982   35+  2019-0146    2 Suaug B MD J.Puchova 20·33·48   1 Suaug B MX R.Kavaliauskas 66·80·94
 Darya Yarmalovich   1977   40+  2019-1136  15 Suaug B MX M.Kelpšas 58·72·86
 Rasa Ambrasienė   1962   55+  2019-0435  14 Suaug B MX D.Juodsnukis 55·71·85·98
 Rugilė Gečaitė   1988   Suaug  2019-0440    3 Suaug B MD R.Ulozaitė 19·33·49   8 Suaug B MX G.Miestauskas 52·66·82·97
 Monika Janutaitė   1990   Suaug  2019-0407  10 Suaug B MD K.Janutaitė 5·20·35·51   1 Suaug C MX C.Nguyen 73·87·101
 Liudas Liepa   1987   Suaug  2019-0579    8 Suaug C VD A.Indriošius 1·16
 Sigutė Macijauskaitė   1981   35+  2019-0445    2 Suaug C MX M.Puchovičius 65·76·90·103
 Asta Mastavičiūtė   1979   35+  2019-0646    5 Suaug C MD I.Gudelytė 10·43
 Alina Michaliova   1981   35+  2019-0647    2 Suaug C MD I.Jakutienė 27·42   7 Suaug C MX A.Butkus 64·79·92·106
 Rasa Paurytė   1986   Suaug  2019-0648    6 Suaug C MD L.Venckutė 11·27·41 11 Suaug C MX R.Pratusevičius 63·78·93·107
 Jelena Puchova   1983   35+  2019-0147    2 Suaug B MD J.Žibūdienė 20·33·48   7 Suaug B MX J.Bartkus 57·72·85·99
 Ugnė Pūkaitė   2001   U-19  2019-0843    8 Suaug B MD B.Rakštytė 3·17·32·48 11 Suaug B MX T.Lukoševičius 56·71·86·100
 Toma Rakauskaitė   1987   Suaug  2019-0449    4 Suaug B MD A.Brikaitė 18·32·49   9 Suaug B MX J.Pauliukas 52·84·99
 Dominyka Sitavičiūtė   2001   U-19  2019-0457  11 Suaug B MD K.Merkevičiūtė 4·21·36
 Tanita Urbonienė   1974   40+  2019-0456    1 Suaug B MD J.Kažanauskaitė 17·34·50   4 Suaug B MX A.Tamošaitis 54·67·80·95
 Viktorija Zonytė   1995   Suaug  2019-0652    4 Suaug C MD J.Ivanauskaitė 10·26·41   9 Suaug C MX D.Likas 59·91·106
   Vilniaus BK 4 ]
   JSO 2 ]
   SEB 4 ]
   Smešas 1 ]
   Prienų BK 1 ]
   Šakių KISK 1 ]
   AKBK 2 ]
   Virus 3 ]
   BK PLAY 4 ]
   GPT 2 ]
   Birštono BK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 83
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.