Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (8 etapas)
  Data:  2019-06-01 09:00 - 2019-06-01 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.6 
 11           4 
 15           7.2 
 Suaug C 
 10           0.8 
   6           0.7 
 15           1.2 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 12 ]
   CBC 27 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Aliaksandr Karpovich   1979   35+      5 Suaug B VD Ž.Tamošiūnas 7·22·38
 Aurelijus Andreliūnas   1982   35+  2021-0543    7 Suaug C VD D.Sirvydis 2·16   8 Suaug C MX I.Gudelytė 59·73·89·103
 Aušra Brikaitė   1984   Suaug  2021-1169    4 Suaug B MD T.Rakauskaitė 18·32·49   6 Suaug B MX V.Salietis 56·68·81·95
 Audrius Butkus   1969   45+  2021-0548    3 Suaug C VD D.Likas 14·31·47   7 Suaug C MX A.Michaliova 64·79·92·106
 Dainius Čeplinskas   1977   40+  2021-1221    5 Suaug B MX R.Ulozaitė 53·67·82·96
 Indrė Gudelytė   1982   35+  2021-0608    5 Suaug C MD A.Mastavičiūtė 10·43   8 Suaug C MX A.Andreliūnas 59·73·89·103
 Ramūnas Kavaliauskas   1977   40+  2021-1036    2 Suaug B VD G.Miestauskas 9·23·37   1 Suaug B MX J.Žibūdienė 66·80·94
 Justė Kažanauskaitė   1992   Suaug      1 Suaug B MD T.Urbonienė 17·34·50   2 Suaug B MX K.Šemeta 58·69·81·94
 Darius Likas   1972   45+  2021-0612    3 Suaug C VD A.Butkus 14·31·47   9 Suaug C MX V.Zonytė 59·91·106
 Dainius Mazėtis   1977   40+  2021-0464    2 Suaug C VD M.Puchovičius 15·29·44 14 Suaug C MX J.Ivanauskaitė 62·75·90·104
 Giedrius Miestauskas   1987   Suaug  2021-1044    2 Suaug B VD R.Kavaliauskas 9·23·37   8 Suaug B MX R.Gečaitė 52·66·82·97
 Martynas Povilaitis   1980   35+  2021-0519  12 Suaug B MX E.Markelytė 53·70·84·98
 Martynas Puchovičius   1977   40+  2021-0988    2 Suaug C VD D.Mazėtis 15·29·44   2 Suaug C MX S.Macijauskaitė 65·76·90·103
 Beata Rakštytė   1974   40+  2021-0506    8 Suaug B MD U.Pūkaitė 3·17·32·48
 Vidmantas Salietis   1987   Suaug  2021-0678    6 Suaug B VD A.Tamošaitis 8·25·39   6 Suaug B MX A.Brikaitė 56·68·81·95
 Darius Sirvydis   1981   35+  2021-0598    7 Suaug C VD A.Andreliūnas 2·16
 Vytautas Šeibutas            5 Suaug C VD G.Jauniškis 13·30·47
 Agnius Tamošaitis   1983   35+  2021-0573    6 Suaug B VD V.Salietis 8·25·39   4 Suaug B MX T.Urbonienė 54·67·80·95
 Justė Žibūdienė   1982   35+  2021-0583    2 Suaug B MD J.Puchova 20·33·48   1 Suaug B MX R.Kavaliauskas 66·80·94
 Darya Yarmalovich   1977   40+    15 Suaug B MX M.Kelpšas 58·72·86
 Rasa Ambrasienė   1962   55+  2021-0515  14 Suaug B MX D.Juodsnukis 55·71·85·98
 Rugilė Gečaitė   1988   Suaug  2021-0981    3 Suaug B MD R.Ulozaitė 19·33·49   8 Suaug B MX G.Miestauskas 52·66·82·97
 Liudas Liepa   1987   Suaug      8 Suaug C VD A.Indriošius 1·16
 Asta Mastavičiūtė   1979   35+      5 Suaug C MD I.Gudelytė 10·43
 Dominyka Sitavičiūtė   2001   U-19    11 Suaug B MD K.Merkevičiūtė 4·21·36
 Tanita Urbonienė   1974   40+  2021-0545    1 Suaug B MD J.Kažanauskaitė 17·34·50   4 Suaug B MX A.Tamošaitis 54·67·80·95
 Viktorija Zonytė   1995   Suaug  2021-1201    4 Suaug C MD J.Ivanauskaitė 10·26·41   9 Suaug C MX D.Likas 59·91·106
   Kauno JSO 2 ]
   Smešas 1 ]
   BC421 21 ]
   SEB akademija 2 ]
   AKBK 2 ]
   Kauno BK 3 ]
   PLAY 4 ]
   Prienų BK 1 ]
   Šakių KiSK 1 ]
   Virus BK 3 ]
   LION 1 ]
   Vilniaus BK 1 ]
   Birštono BK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 83
  Turnyrai 
   1 2 ... 59 60 
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 14:00
Kauno MEGA, Kaunas
Latvia vs Lithuania (TBC)
2021-09-22 10:00 2021-09-22 20:00
Nenustatyta,
Žurnalistų badmintono turnyras
2021-09-18 13:00 2021-09-18 18:00
SEB arena, Vilnius
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:30
Bastilija, Tauragė
4x4 komandinis badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:00
Delfi, Vilnius
IKI sezoninis badmintono turnyras
2021-08-28 10:00 2021-08-28 21:00
Delfi, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-08-21 10:00 2021-08-21 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2021-08-21 09:30 2021-08-21 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Palangos vasara 2021
2021-07-31 10:00 2021-07-31 21:00
Palangos SC1, Palanga
Prienų vasara 2021
2021-07-24 10:00 2021-07-24 21:00
Prienai, Prienai
Baltijos taurė
2021-07-17 10:00 2021-07-17 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Summer in the City
2021-07-17 10:00 2021-07-17 21:00
Delfi, Vilnius
Pajūrio taurė
2021-07-03 10:00 2021-07-03 21:00
Palangos SC1, Palanga
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv)
2021-06-26 11:00 2021-06-26 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2021 Rugsėjis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.