Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (8 etapas)
  Data:  2019-06-01 09:00 - 2019-06-01 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.6 
 11           4 
 15           7.2 
 Suaug C 
 10           0.8 
   6           0.7 
 15           1.2 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 9 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Rūta Bubulienė   1975   40+  2019-0363    5 Suaug B MD V.Bubulytė 18·34·51
 Artūras Jonuškis   1965   50+  2019-0903    7 Suaug B VD G.Fridricas 9·25·40
 Živilė Nečejauskaitė   1989   Suaug  2019-0633    1 Suaug C MD G.Gumbytė 26·42
 Eglė Ramanauskaitė   1985   Suaug  2019-0060    6 Suaug B MD V.Giedra 4·19·35·50 10 Suaug B MX S.Malakauskas 57·69·83·96
 Ramūnas Ražanauskas   1974   40+  2019-0257    1 Suaug C VD V.Razbadauskas 12·28·45
 Vaiva Bubulytė   2001   U-19  2019-0813    5 Suaug B MD R.Bubulienė 18·34·51
 Gediminas Fridricas   1988   Suaug  2019-0110    7 Suaug B VD A.Jonuškis 9·25·40
 Vida Giedra   1981   35+  2019-0063    6 Suaug B MD E.Ramanauskaitė 4·19·35·50 10 Suaug C MX L.Pakula 64·76·88·102
 Gintarė Gumbytė   1985   Suaug  2019-0559    1 Suaug C MD Ž.Nečejauskaitė 26·42   3 Suaug C MX V.Razbadauskas 62·78·92·105
   Kauno BK 3 ]
   CBC 45 ]
   Vilniaus BK 4 ]
   JSO 2 ]
   SEB 4 ]
   Smešas 1 ]
   Prienų BK 1 ]
   Šakių KISK 1 ]
   AKBK 2 ]
   Virus 3 ]
   BK PLAY 4 ]
   GPT 2 ]
   Birštono BK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 83
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.