Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (8 etapas)
  Data:  2019-06-01 09:00 - 2019-06-01 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.6 
 11           4 
 15           7.2 
 Suaug C 
 10           0.8 
   6           0.7 
 15           1.2 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 12 ]
   CBC 27 ]
   Kauno JSO 2 ]
   Smešas 1 ]
   BC421 21 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Almantas Abromaitis   1988   Suaug  2021-0604    9 Suaug C VD C.Nguyen 1·12·30·46
 Inga Jakutienė   1972   45+  2021-0599    2 Suaug C MD A.Michaliova 27·42 12 Suaug C MX R.Kubilius 60·77·91·105
 Kotryna Janutaitė   1988   Suaug  2021-0606  10 Suaug B MD M.Janutaitė 5·20·35·51   5 Suaug C MX A.Pečiboršč 60·74·87·102
 Mindaugas Kelpšas   1985   Suaug  2021-0699  15 Suaug B MX D.Yarmalovich 58·72·86   6 Suaug C VD G.Arbačiauskas 14·29·45
 Rokas Kubilius   1988   Suaug  2021-0513  10 Suaug C VD R.Pratusevičius 2·15·31·46 12 Suaug C MX I.Jakutienė 60·77·91·105
 Tomas Lukoševičius   1980   35+  2021-0561    1 Suaug B VD K.Šemeta 6·22·37 11 Suaug B MX U.Pūkaitė 56·71·86·100
 Dalius Martinaitis   1985   Suaug  2021-0558    4 Suaug C VD A.Pečiboršč 13·28·44   6 Suaug C MX L.Venckutė 63·75·88·101
 Aušra Montvydaitė   1987   Suaug  2021-0381    7 Suaug B MD E.Markelytė 5·21 13 Suaug B MX Ž.Tamošiūnas 54·70·100
 Jurgis Pauliukas   1972   45+  2021-0585    9 Suaug B MX T.Rakauskaitė 52·84·99
 Augustas Pečiboršč   1984   Suaug  2021-0633    4 Suaug C VD D.Martinaitis 13·28·44   5 Suaug C MX K.Janutaitė 60·74·87·102
 Rytis Pratusevičius   1988   Suaug  2021-0508  10 Suaug C VD R.Kubilius 2·15·31·46 11 Suaug C MX R.Paurytė 63·78·93·107
 Karolis Šemeta   1984   Suaug  2021-0450    1 Suaug B VD T.Lukoševičius 6·22·37   2 Suaug B MX J.Kažanauskaitė 58·69·81·94
 Žilvinas Tamošiūnas   1968   50+  2021-0529    5 Suaug B VD A.Karpovich 7·22·38 13 Suaug B MX A.Montvydaitė 54·70·100
 Rūta Ulozaitė   1986   Suaug  2021-0509    3 Suaug B MD R.Gečaitė 19·33·49   5 Suaug B MX D.Čeplinskas 53·67·82·96
 Lina Venckutė   1990   Suaug  2021-0502    6 Suaug C MD R.Paurytė 11·27·41   6 Suaug C MX D.Martinaitis 63·75·88·101
 Monika Janutaitė   1990   Suaug  2021-0615  10 Suaug B MD K.Janutaitė 5·20·35·51   1 Suaug C MX C.Nguyen 73·87·101
 Alina Michaliova   1981   35+  2021-0565    2 Suaug C MD I.Jakutienė 27·42   7 Suaug C MX A.Butkus 64·79·92·106
 Rasa Paurytė   1986   Suaug  2021-0487    6 Suaug C MD L.Venckutė 11·27·41 11 Suaug C MX R.Pratusevičius 63·78·93·107
 Jelena Puchova   1983   35+  2021-0128    2 Suaug B MD J.Žibūdienė 20·33·48   7 Suaug B MX J.Bartkus 57·72·85·99
 Ugnė Pūkaitė   2001   U-19  2021-1100    8 Suaug B MD B.Rakštytė 3·17·32·48 11 Suaug B MX T.Lukoševičius 56·71·86·100
 Toma Rakauskaitė   1987   Suaug  2021-0614    4 Suaug B MD A.Brikaitė 18·32·49   9 Suaug B MX J.Pauliukas 52·84·99
   SEB akademija 2 ]
   AKBK 2 ]
   Kauno BK 3 ]
   PLAY 4 ]
   Prienų BK 1 ]
   Šakių KiSK 1 ]
   Virus BK 3 ]
   LION 1 ]
   Vilniaus BK 1 ]
   Birštono BK 1 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 83
  Turnyrai 
   1 2 ... 59 60 
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 14:00
Kauno MEGA, Kaunas
Latvia vs Lithuania (TBC)
2021-09-22 10:00 2021-09-22 20:00
Nenustatyta,
Žurnalistų badmintono turnyras
2021-09-18 13:00 2021-09-18 18:00
SEB arena, Vilnius
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:30
Bastilija, Tauragė
4x4 komandinis badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:00
Delfi, Vilnius
IKI sezoninis badmintono turnyras
2021-08-28 10:00 2021-08-28 21:00
Delfi, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-08-21 10:00 2021-08-21 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2021-08-21 09:30 2021-08-21 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Palangos vasara 2021
2021-07-31 10:00 2021-07-31 21:00
Palangos SC1, Palanga
Prienų vasara 2021
2021-07-24 10:00 2021-07-24 21:00
Prienai, Prienai
Baltijos taurė
2021-07-17 10:00 2021-07-17 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Summer in the City
2021-07-17 10:00 2021-07-17 21:00
Delfi, Vilnius
Pajūrio taurė
2021-07-03 10:00 2021-07-03 21:00
Palangos SC1, Palanga
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv)
2021-06-26 11:00 2021-06-26 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2021 Rugsėjis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.