Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (8 etapas)
  Data:  2019-06-01 09:00 - 2019-06-01 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.6 
 11           4 
 15           7.2 
 Suaug C 
 10           0.8 
   6           0.7 
 15           1.2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
4,626.71  1977 
 1982 
40+
35+
 2019-0410 
 2019-0146 
 CBC 
 CBC 
 VD-G.Miestauskas.
 MD-J.Puchova.
2  Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
4,203.66  1984 
 1992 
Suaug
Suaug
 2019-0429 
 2019-0144 
 CBC 
 CBC 
 VD-T.Lukoševičius.
 MD-T.Urbonienė.
3  Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
3,910.58  1985 
 1983 
Suaug
35+
 2019-1063 
 2019-1066 
 Kauno BK 
 Kauno BK 
 
 
4  Agnius Tamošaitis 
 Tanita Urbonienė 
3,413.46  1983 
 1974 
35+
40+
 2019-0585 
 2019-0456 
 CBC 
 CBC 
 VD-V.Salietis.
 MD-J.Kažanauskaitė.
5  Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
2,823.98  1977 
 1986 
40+
Suaug
 2019-0402 
 2019-0431 
 CBC 
 CBC 
 
 MD-R.Gečaitė.
6  Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
2,423.53
 1984 

Suaug
 2019-0427 
 2019-0436 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Tamošaitis.
 MD-T.Rakauskaitė.
7  Jonas Bartkus 
 Jelena Puchova 
2,340.44  1974 
 1983 
40+
35+
 2019-0389 
 2019-0147 
 Virus 
 CBC 
 VD-V.Venckus.
 MD-J.Žibūdienė.
8  Giedrius Miestauskas 
 Rugilė Gečaitė 
2,250.40  1987 
 1988 
Suaug
Suaug
 2019-0419 
 2019-0440 
 CBC 
 CBC 
 VD-R.Kavaliauskas.
 MD-R.Ulozaitė.
9  Jurgis Pauliukas 
 Toma Rakauskaitė 
2,052.55  1972 
 1987 
45+
Suaug
 2019-0145 
 2019-0449 
 CBC 
 CBC 
 
 MD-A.Brikaitė.
10  Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
2,030.00  1985 
 1985 
Suaug
Suaug
 2019-0181 
 2019-0060 
 SEB 
 KNBA 
 VD-L.Pakula.
 MD-V.Giedra.
11  Tomas Lukoševičius 
 Ugnė Pūkaitė 
1,505.76  1980 
 2001 
35+
U-19
 2019-0415 
 2019-0843 
 CBC 
 CBC 
 VD-K.Šemeta.
 MD-B.Rakštytė.
12  Martynas Povilaitis 
 Eglė Markelytė 
1,479.21  1980 
 1983 
35+
35+
 2019-0025 
 2019-0375 
 Vilniaus BK 
 SEB 
 
 MD-A.Montvydaitė.
13  Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
1,440.49  1968 
 1987 
50+
Suaug
 2019-0023 
 2019-0014 
 CBC 
 Vilniaus BK 
 VD-A.Karpovich.
 MD-E.Markelytė.
14  Dalius Juodsnukis 
 Rasa Ambrasienė 
1,164.80  1986 
 1962 
Suaug
55+
 2019-0814 
 2019-0435 
 Prienų BK 
 CBC 
 VD-P.Jūras.
 
15  Mindaugas Kelpšas 
 Darya Yarmalovich 
283.80  1985 
 1977 
Suaug
40+
 2019-1133 
 2019-1136 
 CBC 
 CBC 
 VD-G.Arbačiauskas.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 19:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.