Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (8 etapas)
  Data:  2019-06-01 09:00 - 2019-06-01 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.6 
 11           4 
 15           7.2 
 Suaug C 
 10           0.8 
   6           0.7 
 15           1.2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Canh Nguyen 
 Monika Janutaitė 
519.71  1998 
 1990 
Suaug
Suaug
  
 2019-0407 
 [VNM] 
 CBC 
 VD-A.Abromaitis.
 MD-K.Janutaitė.
2  Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
518.80  1977 
 1981 
40+
35+
 2019-0424 
 2019-0445 
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Mazėtis.
 
3  Vaidas Razbadauskas 
 Gintarė Gumbytė 
440.40  1979 
 1985 
35+
Suaug
 2019-0564 
 2019-0559 
 SEB 
 KNBA 
 VD-R.Ražanauskas.
 MD-Ž.Nečejauskaitė.
4  Kęstutis Koira 
 Nadežda Lipa 
427.15  1973 
 1980 
45+
35+
 2019-0383 
 2019-1135 
 GPT 
 GPT 
 
 
5  Augustas Pečiboršč 
 Kotryna Janutaitė 
426.10  1984 
 1988 
Suaug
Suaug
 2019-0582 
 2019-0443 
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Martinaitis.
 MD-M.Janutaitė.
6  Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
386.70  1985 
 1990 
Suaug
Suaug
 2019-0580 
 2019-0591 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Pečiboršč.
 MD-R.Paurytė.
7  Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
384.50  1969 
 1981 
45+
35+
 2019-0400 
 2019-0647 
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Likas.
 MD-I.Jakutienė.
8  Aurelijus Andreliūnas 
 Indrė Gudelytė 
383.50  1982 
 1982 
35+
35+
 2019-0388 
 2019-0441 
 Virus 
 CBC 
 VD-D.Sirvydis.
 MD-A.Mastavičiūtė.
9  Darius Likas 
 Viktorija Zonytė 
322.80  1972 
 1995 
45+
Suaug
 2019-0414 
 2019-0652 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Butkus.
 MD-J.Ivanauskaitė.
10  Luidži Pakula 
 Vida Giedra 
290.40  1973 
 1981 
45+
35+
 2019-0142 
 2019-0063 
 Kauno BK 
 KNBA 
 VD-S.Malakauskas.
 MD-E.Ramanauskaitė.
11  Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
243.80  1988 
 1986 
Suaug
Suaug
 2019-0649 
 2019-0648 
 CBC 
 CBC 
 VD-R.Kubilius.
 MD-L.Venckutė.
12  Rokas Kubilius 
 Inga Jakutienė 
203.60  1988 
 1972 
Suaug
45+
 2019-0292 
 2019-0654 
 BK PLAY 
 CBC 
 VD-R.Pratusevičius.
 MD-A.Michaliova.
13  Justinas Jarulaitis 
 Sandra Goroškaitė 
168.50  1994 
 1995 
Suaug
Suaug
 2019-0955 
 2019-1134 
 JSO 
 JSO 
 
 
14  Dainius Mazėtis 
 Jurgita Ivanauskaitė 
150.50  1977 
 1990 
40+
Suaug
 2019-0417 
 2019-0286 
 CBC 
 BK PLAY 
 VD-M.Puchovičius.
 MD-V.Zonytė.
15  Pranas Varaneckas 
 Giedrė Ūsienė 
116.80  1990 
 1980 
Suaug
35+
 2019-0565 
 2019-0288 
 SEB 
 BK PLAY 
 
 MD-J.Molienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 19:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.