Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (7 etapas)
  Data:  2019-05-04 09:30 - 2019-05-04 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 10           4.8 
   8           4.8 
 12           8 
 Suaug C 
 16           0.9 
   8           0.7 
 14           1.2 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 14 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Elžbieta Bajorinaitė   1998   Suaug      5 Suaug B MD A.Pakšytė 10·24·38   4 Suaug B MX R.Kavaliauskas 70·85·103
 Gediminas Buitvydas   1990   Suaug  2020-0007    7 Suaug C VD V.Česonis 63·76·92·109   2 Suaug C MX A.Kazlienė  21·35·48
 Gytis Celencevičius   1989   Suaug  2020-0013  10 Suaug B VD V.Golubevas 8·17 12 Suaug B MX Ž.Nečejauskaitė 54·89·108
 Valentinas Golubevas   1971   45+  2020-0957  10 Suaug B VD G.Celencevičius 8·17
 Akvilė Kazlienė    1982   35+      2 Suaug C MD G.Gumbytė 68·84·101   2 Suaug C MX G.Buitvydas 21·35·48
 Igoris Liukevičius   1986   Suaug      4 Suaug C VD R.Ražanauskas 60·78·95·113
 Živilė Nečejauskaitė   1989   Suaug  2020-0018    8 Suaug B MD D.Nikitina 9·26·41 12 Suaug B MX G.Celencevičius 54·89·108
 Vaidas Razbadauskas   1979   35+  2020-0627    2 Suaug C VD R.Sinius 64·76·94·111   3 Suaug C MX G.Gumbytė 4·20·33·47
 Ramūnas Ražanauskas   1974   40+  2020-0587    4 Suaug C VD I.Liukevičius 60·78·95·113   6 Suaug C MX D.Lubė 5·20·35·49
 Paulius Rudokas   1990   Suaug  2020-0015  12 Suaug C VD M.Puškorius 59·74·93·112   9 Suaug C MX G.Rudokienė 1·36·50
 Gintarė Gumbytė   1985   Suaug      2 Suaug C MD A.Kazlienė  68·84·101   3 Suaug C MX V.Razbadauskas 4·20·33·47
 Diana Nikitina   1971   45+  2020-0820    8 Suaug B MD Ž.Nečejauskaitė 9·26·41
 Marius Puškorius   1983   35+    12 Suaug C VD P.Rudokas 59·74·93·112
 Gintarė Rudokienė   1994   Suaug  2020-0019    8 Suaug C MD D.Lubė 65·83·101   9 Suaug C MX P.Rudokas 1·36·50
   CBC 51 ]
   JSO 1 ]
   Vilniaus BK 2 ]
   SBK LION 2 ]
   SEB 3 ]
   Virus 6 ]
   BK PLAY 7 ]
   GPT 2 ]
Viso dalyvių: 88
  Turnyrai 
   1 2 ... 57 58 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
2020 Spalis
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.