Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (7 etapas)
  Data:  2019-05-04 09:30 - 2019-05-04 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 10           4.8 
   8           4.8 
 12           8 
 Suaug C 
 16           0.9 
   8           0.7 
 14           1.2 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 13 ]
   CBC 51 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Kiryl Ashurkevich   1983   35+  2019-0980    9 Suaug B VD A.Olšauskas 7·13·30·44 10 Suaug B MX M.Janutaitė 56·90·107
 Aliaksandr Karpovich   1979   35+  2019-1082    8 Suaug B VD G.Siva 7·17   8 Suaug B MX R.Gečaitė 53·89·107
 Šarūnas Andriulionis   1980   35+  2019-0398  15 Suaug C VD V.Vasilčenko 64·80·98·116
 Sandra Andriūnaitė   1972   45+  2019-0982  11 Suaug B MX K.Poškus 55·90·108   1 Suaug C MD Ž.Simonaitytė 65·81·99
 Audrius Butkus   1969   45+  2019-0400    6 Suaug C VD D.Likas 62·79·96·113 11 Suaug C MX A.Michaliova 5·23·37·50
 Dainius Čeplinskas   1977   40+  2019-0402    2 Suaug B VD R.Kavaliauskas 16·29·42   6 Suaug B MX R.Ulozaitė 55·71·88·105
 Pranciškus Gečas   1992   Suaug  2019-0838    3 Suaug B VD J.Pauliukas 15·31·44   7 Suaug B MX G.Plečkaitytė 56·72·88·106
 Indrė Gudelytė   1982   35+  2019-0441    7 Suaug C MD A.Mastavičiūtė 68·82·99   5 Suaug C MX A.Andreliūnas 2·19·34·49
 Kotryna Janutaitė   1988   Suaug  2019-0443    7 Suaug B MD M.Janutaitė 12·27·41   4 Suaug C MX A.Pečiboršč 3·19·32·46
 Vidmantas Jonikas   1977   40+  2019-0915    7 Suaug B VD K.Poškus 8·16·31·45
 Joana Kairienė   1987   Suaug  2019-0587    5 Suaug C MD A.Lingytė 66·83·102
 Ramūnas Kavaliauskas   1977   40+  2019-0410    2 Suaug B VD D.Čeplinskas 16·29·42   4 Suaug B MX E.Bajorinaitė 70·85·103
 Justė Kažanauskaitė   1992   Suaug  2019-0144    1 Suaug B MD T.Urbonienė 9·24·39   1 Suaug B MX K.Šemeta 69·85·104
 Liudas Liepa   1987   Suaug  2019-0579  14 Suaug C VD A.Stankevičius 61·79·98·115
 Darius Likas   1972   45+  2019-0414    6 Suaug C VD A.Butkus 62·79·96·113   8 Suaug C MX V.Zonytė 1·18·34·48
 Tomas Lukoševičius   1980   35+  2019-0415    1 Suaug B VD K.Šemeta 13·28·42   2 Suaug B MX J.Žibūdienė 72·86·104
 Sigutė Macijauskaitė   1981   35+  2019-0445    6 Suaug C MD J.Ivanauskaitė 67·82·100   1 Suaug C MX M.Puchovičius 18·32·47
 Dalius Martinaitis   1985   Suaug  2019-0580    9 Suaug C VD A.Pečiboršč 58·73·91·109   7 Suaug C MX L.Venckutė 6·21·33·46
 Alina Michaliova   1981   35+  2019-0647    4 Suaug C MD L.Venckutė 66·81·100 11 Suaug C MX A.Butkus 5·23·37·50
 Artūras Olšauskas   1983   35+  2019-0422    9 Suaug B VD K.Ashurkevich 7·13·30·44   9 Suaug B MX D.Zhong 53·69·87·106
 Jurgis Pauliukas   1972   45+  2019-0145    3 Suaug B VD P.Gečas 15·31·44
 Augustas Pečiboršč   1984   Suaug  2019-0582    9 Suaug C VD D.Martinaitis 58·73·91·109   4 Suaug C MX K.Janutaitė 3·19·32·46
 Darius Petkevičius       2019-1083  16 Suaug C VD A.Šliavas 57·77·97·116
 Gintarė Plečkaitytė   1994   Suaug  2019-0836    6 Suaug B MD D.Zhong 11·25·38   7 Suaug B MX P.Gečas 56·72·88·106
 Karolis Poškus   1970   45+  2019-0917    7 Suaug B VD V.Jonikas 8·16·31·45 11 Suaug B MX S.Andriūnaitė 55·90·108
 Jelena Puchova   1983   35+  2019-0147    2 Suaug B MD J.Žibūdienė 12·25·39
 Martynas Puchovičius   1977   40+  2019-0424    1 Suaug C VD D.Mazėtis 57·73·93·111   1 Suaug C MX S.Macijauskaitė 18·32·47
 Darius Sirvydis   1981   35+  2019-0583  13 Suaug C VD A.Andreliūnas 60·74·91·110
 Aidas Stalmokas   1973   45+  2019-0452    8 Suaug C VD A.Surgutanovas 58·77·95·114
 Karolis Šemeta   1984   Suaug  2019-0429    1 Suaug B VD T.Lukoševičius 13·28·42   1 Suaug B MX J.Kažanauskaitė 69·85·104
 Agnius Tamošaitis   1983   35+  2019-0585    3 Suaug B MX T.Urbonienė 71·86·103
 Rūta Ulozaitė   1986   Suaug  2019-0431    3 Suaug B MD R.Gečaitė 11·27·40   6 Suaug B MX D.Čeplinskas 55·71·88·105
 Almantas Viruišis   1961   55+  2019-0433  11 Suaug C VD V.Jankauskas 62·75·92·110
 Albinas Zakarauskas   1977   40+  2019-0434    3 Suaug C VD R.Budrikas 61·75·94·112 14 Suaug C MX J.Ivanauskaitė 4·23·52
 Danyu Zhong   1989   Suaug  2019-0459-V    6 Suaug B MD G.Plečkaitytė 11·25·38   9 Suaug B MX A.Olšauskas 53·69·87·106
 Rugilė Gečaitė   1988   Suaug  2019-0440    3 Suaug B MD R.Ulozaitė 11·27·40   8 Suaug B MX A.Karpovich 53·89·107
 Valdas Jankauskas   1968   50+  2019-0578  11 Suaug C VD A.Viruišis 62·75·92·110
 Monika Janutaitė   1990   Suaug  2019-0407    7 Suaug B MD K.Janutaitė 12·27·41 10 Suaug B MX K.Ashurkevich 56·90·107
 Simas Kanapeckas   2003   U-17  2019-0186    5 Suaug B VD S.Novikas 14·30·45
 Aušra Lingytė   1987   Suaug  2019-0656    5 Suaug C MD J.Kairienė 66·83·102
 Asta Mastavičiūtė   1979   35+  2019-0646    7 Suaug C MD I.Gudelytė 68·82·99
 Dainius Mazėtis   1977   40+  2019-0417    1 Suaug C VD M.Puchovičius 57·73·93·111
 Aurelija Pakšytė   1979   35+  2019-0423    5 Suaug B MD E.Bajorinaitė 10·24·38   5 Suaug B MX G.Siva 54·70·87·105
 Augustinas Stankevičius   1984   Suaug  2019-0589  14 Suaug C VD L.Liepa 61·79·98·115
 Artūras Surgutanovas   1975   40+  2019-0650    8 Suaug C VD A.Stalmokas 58·77·95·114
 Aušrys Šliavas   1973   45+  2019-0947  16 Suaug C VD D.Petkevičius 57·77·97·116
 Tanita Urbonienė   1974   40+  2019-0456    1 Suaug B MD J.Kažanauskaitė 9·24·39   3 Suaug B MX A.Tamošaitis 71·86·103
 Valerij Vasilčenko   1988   Suaug  2019-0432  15 Suaug C VD Š.Andriulionis 64·80·98·116
 Lina Venckutė   1990   Suaug  2019-0591    4 Suaug C MD A.Michaliova 66·81·100   7 Suaug C MX D.Martinaitis 6·21·33·46
 Viktorija Zonytė   1995   Suaug  2019-0652    8 Suaug C MX D.Likas 1·18·34·48
 Justė Žibūdienė   1982   35+  2019-0146    2 Suaug B MD J.Puchova 12·25·39   2 Suaug B MX T.Lukoševičius 72·86·104
   JSO 1 ]
   Vilniaus BK 2 ]
   SEB 5 ]
   SBK LION 1 ]
   Virus 7 ]
   BK PLAY 6 ]
   GPT 2 ]
Viso dalyvių: 88
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 53 
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
42-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2005-12-10 12:00 2005-12-11 18:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2005-11-19 12:00 2005-11-20 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras
2005-11-12 10:00 2005-11-13 14:00
“Bastilijos” sporto centre, Tauragėje ...
2005 metų Lietuvos “B” lygos komandinės badmintono pirmenybės
2005-10-29 14:00 2005-10-30 16:00
Burių g., Melnragė, Klaipėda
Tauragės miesto moksleivių atviros varžybos "Būsiu žvaigždė"
2005-10-22 10:00 2005-10-23 14:00
Moksleivių al. 14, Tauragė
Gintarinis pajūris 2005
2005-10-01 12:00 2005-10-02 16:00
Klaipėda, Melnragė
2005 Lietuvos atviras čempionatas
2005-09-10 10:00 2005-09-11 15:00
Tauragė
Pasaulio lietuvių žaidynės - 2005
2005-07-02 11:00 2005-07-03 16:00
Vilniaus Dailės Akademija, Maironio g. 6 ...
Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybos
2005-06-25 10:00 2005-06-26 16:00
Klaipėda, Melnragė, Burių g.
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.