Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (7 etapas)
  Data:  2019-05-04 09:30 - 2019-05-04 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 10           4.8 
   8           4.8 
 12           8 
 Suaug C 
 16           0.9 
   8           0.7 
 14           1.2 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 14 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Elžbieta Bajorinaitė   1998   Suaug      5 Suaug B MD A.Pakšytė 10·24·38   4 Suaug B MX R.Kavaliauskas 70·85·103
 Gediminas Buitvydas   1990   Suaug  2020-0007    7 Suaug C VD V.Česonis 63·76·92·109   2 Suaug C MX A.Kazlienė  21·35·48
 Gytis Celencevičius   1989   Suaug  2020-0013  10 Suaug B VD V.Golubevas 8·17 12 Suaug B MX Ž.Nečejauskaitė 54·89·108
 Valentinas Golubevas   1971   45+  2020-0017  10 Suaug B VD G.Celencevičius 8·17
 Akvilė Kazlienė    1982   35+      2 Suaug C MD G.Gumbytė 68·84·101   2 Suaug C MX G.Buitvydas 21·35·48
 Igoris Liukevičius   1986   Suaug      4 Suaug C VD R.Ražanauskas 60·78·95·113
 Živilė Nečejauskaitė   1989   Suaug  2020-0018    8 Suaug B MD D.Nikitina 9·26·41 12 Suaug B MX G.Celencevičius 54·89·108
 Vaidas Razbadauskas   1979   35+  2020-0617    2 Suaug C VD R.Sinius 64·76·94·111   3 Suaug C MX G.Gumbytė 4·20·33·47
 Ramūnas Ražanauskas   1974   40+  2020-0577    4 Suaug C VD I.Liukevičius 60·78·95·113   6 Suaug C MX D.Lubė 5·20·35·49
 Paulius Rudokas   1990   Suaug  2020-0015  12 Suaug C VD M.Puškorius 59·74·93·112   9 Suaug C MX G.Rudokienė 1·36·50
 Gintarė Gumbytė   1985   Suaug      2 Suaug C MD A.Kazlienė  68·84·101   3 Suaug C MX V.Razbadauskas 4·20·33·47
 Diana Nikitina   1971   45+  2020-0784    8 Suaug B MD Ž.Nečejauskaitė 9·26·41
 Marius Puškorius   1983   35+    12 Suaug C VD P.Rudokas 59·74·93·112
 Gintarė Rudokienė   1994   Suaug  2020-0019    8 Suaug C MD D.Lubė 65·83·101   9 Suaug C MX P.Rudokas 1·36·50
   CBC 52 ]
   JSO 1 ]
   Vilniaus BK 2 ]
   SEB 3 ]
   SBK LION 1 ]
   Virus 6 ]
   BK PLAY 7 ]
   GPT 2 ]
Viso dalyvių: 88
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 55 56 
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [2 turas]
2007-12-15 11:00 2007-12-16 12:00
Kaunas
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2007 metų Lietuvos "B" lygos komandinės badmintono pirmenybės
2007-11-24 13:00 2007-11-25 14:00
Klaipėda
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
2020 Liepa
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.