Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (7 etapas)
  Data:  2019-05-04 09:30 - 2019-05-04 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 10           4.8 
   8           4.8 
 12           8 
 Suaug C 
 16           0.9 
   8           0.7 
 14           1.2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Karolis Šemeta 
 Tomas Lukoševičius 
3,754.10  1984 
 1980 
Suaug
35+
 2019-0429 
 2019-0415 
 CBC 
 CBC 
 MX-J.Kažanauskaitė.
 MX-J.Žibūdienė.
2  Ramūnas Kavaliauskas 
 Dainius Čeplinskas 
3,507.84  1977 
 1977 
40+
40+
 2019-0410 
 2019-0402 
 CBC 
 CBC 
 MX-E.Bajorinaitė.
 MX-R.Ulozaitė.
3  Jurgis Pauliukas 
 Pranciškus Gečas 
2,424.82  1972 
 1992 
45+
Suaug
 2019-0145 
 2019-0838 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-G.Plečkaitytė.
4  Mantas Petkevičius 
 Vidas Venckus 
2,133.46  1980 
 1972 
35+
45+
 2019-0841 
 2019-0640 
 Virus 
 Virus 
 
 
5  Simas Novikas 
 Simas Kanapeckas 
2,054.00  2003 
 2003 
U-17
U-17
 2019-0208 
 2019-0186 
 SBK LION 
 CBC 
 
 
6  Justas Gudonis 
 Andžej Mackevič 
1,974.80  1993 
 1976 
Suaug
40+
 2019-0380 
 2019-0279 
 SEB 
 BK PLAY 
 
 
7  Vidmantas Jonikas 
 Karolis Poškus 
1,529.41  1977 
 1970 
40+
45+
 2019-0915 
 2019-0917 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-S.Andriūnaitė.
8  Aliaksandr Karpovich 
 Gobinath Siva 
1,325.12  1979 
 1993 
35+
Suaug
 2019-1082 
 2019-0313 
 CBC 
 JSO 
 MX-R.Gečaitė.
 MX-A.Pakšytė.
9  Kiryl Ashurkevich 
 Artūras Olšauskas 
1,297.37  1983 
 1983 
35+
35+
 2019-0980 
 2019-0422 
 CBC 
 CBC 
 MX-M.Janutaitė.
 MX-D.Zhong.
10  Valentinas Golubevas 
 Gytis Celencevičius 
284.05  1971 
 1989 
45+
Suaug
 2019-0285 
 2019-0525 
 BK PLAY 
 KNBA 
 
 MX-Ž.Nečejauskaitė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.