Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (7 etapas)
  Data:  2019-05-04 09:30 - 2019-05-04 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 10           4.8 
   8           4.8 
 12           8 
 Suaug C 
 16           0.9 
   8           0.7 
 14           1.2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
504.40  1977 
 1981 
40+
35+
 2020-0338 
 2020-0362 
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Mazėtis.
 MD-J.Ivanauskaitė.
2  Gediminas Buitvydas 
 Akvilė Kazlienė  
445.40  1990 
 1982 
Suaug
35+
 2020-0007 
  
 KNBA 
 KNBA 
 VD-V.Česonis.
 MD-G.Gumbytė.
3  Vaidas Razbadauskas 
 Gintarė Gumbytė 
405.20  1979 
 1985 
35+
Suaug
 2020-0627 
  
 KNBA 
 KNBA 
 VD-R.Sinius.
 MD-A.Kazlienė .
4  Augustas Pečiboršč 
 Kotryna Janutaitė 
388.30  1984 
 1988 
Suaug
Suaug
  
 2020-0485 
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Martinaitis.
 MD-M.Janutaitė.
5  Aurelijus Andreliūnas 
 Indrė Gudelytė 
354.70  1982 
 1982 
35+
35+
 2020-0188 
 2020-0177 
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Sirvydis.
 MD-A.Mastavičiūtė.
6  Ramūnas Ražanauskas 
 Diana Lubė 
337.90  1974 
 1987 
40+
Suaug
 2020-0587 
 2020-0189 
 KNBA 
 Virus 
 VD-I.Liukevičius.
 MD-G.Rudokienė.
7  Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
326.70  1985 
 1990 
Suaug
Suaug
 2020-0487 
 2020-0374 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Pečiboršč.
 MD-A.Michaliova.
8  Darius Likas 
 Viktorija Zonytė 
298.80  1972 
 1995 
45+
Suaug
 2020-0332 
 2020-0377 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Butkus.
 
9  Paulius Rudokas 
 Gintarė Rudokienė 
189.60  1990 
 1994 
Suaug
Suaug
 2020-0015 
 2020-0019 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-M.Puškorius.
 MD-D.Lubė.
10  Nerijus Molis 
 Giedrė Ūsienė 
170.10  1978 
 1980 
40+
35+
 2020-0151 
 2020-0148 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 VD-P.Varaneckas.
 MD-J.Molienė.
11  Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
167.30  1969 
 1981 
45+
35+
 2020-0316 
 2020-0660 
 CBC 
 CBC 
 VD-D.Likas.
 MD-L.Venckutė.
12  Kęstutis Koira 
 Jolanta Molienė 
147.40  1973 
 1979 
45+
35+
  
 2020-0150 
 GPT 
 BK PLAY 
 VD-S.Vindašius.
 MD-G.Ūsienė.
13  Ričard Kim 
 Karolina Merkevičiūtė 
54.00  2003 
 2003 
U-17
U-17
 2020-0035 
 2020-0036 
 Vilniaus BK 
 Vilniaus BK 
 
 
14  Albinas Zakarauskas 
 Jurgita Ivanauskaitė 
53.40  1977 
 1990 
40+
Suaug
  
  
 CBC 
 BK PLAY 
 VD-R.Budrikas.
 MD-S.Macijauskaitė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 56 57 
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-12-20 12:00 2008-12-21 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
2008 metų Lietuvos "B" lygos komandinės pirmenybės
2008-11-29 11:30 2008-11-30 14:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-08-23 12:00 2008-08-24 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių 1 ...
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-16 13:00 2008-05-17 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2008 U-19
2008-05-16 13:00 2008-05-17 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.