Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (7 etapas)
  Data:  2019-05-04 09:30 - 2019-05-04 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 10           4.8 
   8           4.8 
 12           8 
 Suaug C 
 16           0.9 
   8           0.7 
 14           1.2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Justė Kažanauskaitė 
 Tanita Urbonienė 
3,861.39  1992 
 1974 
Suaug
40+
 2019-0144 
 2019-0456 
 CBC 
 CBC 
 MX-K.Šemeta.
 MX-A.Tamošaitis.
2  Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
3,718.78  1983 
 1982 
35+
35+
 2019-0147 
 2019-0146 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-T.Lukoševičius.
3  Rūta Ulozaitė 
 Rugilė Gečaitė 
3,298.21  1986 
 1988 
Suaug
Suaug
 2019-0431 
 2019-0440 
 CBC 
 CBC 
 MX-D.Čeplinskas.
 MX-A.Karpovich.
4  Natalija Beketova 
 Urtė Padaigaitė 
3,181.44  1979 
 1989 
35+
Suaug
 2019-0566 
 2019-0569 
 Virus 
 Virus 
 
 
5  Elžbieta Bajorinaitė 
 Aurelija Pakšytė 
3,091.50  1998 
 1979 
Suaug
35+
 2019-0384 
 2019-0423 
 KNBA 
 CBC 
 MX-R.Kavaliauskas.
 MX-G.Siva.
6  Gintarė Plečkaitytė 
 Danyu Zhong 
1,548.56  1994 
 1989 
Suaug
Suaug
 2019-0836 
 2019-0459-V 
 CBC 
 CBC 
 MX-P.Gečas.
 MX-A.Olšauskas.
7  Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
553.30  1988 
 1990 
Suaug
Suaug
 2019-0443 
 2019-0407 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Pečiboršč.
 MX-K.Ashurkevich.
8  Živilė Nečejauskaitė 
 Diana Nikitina 
313.90  1989 
 1971 
Suaug
45+
 2019-0633 
 2019-0287 
 KNBA 
 BK PLAY 
 MX-G.Celencevičius.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.