Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (7 etapas)
  Data:  2019-05-04 09:30 - 2019-05-04 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 10           4.8 
   8           4.8 
 12           8 
 Suaug C 
 16           0.9 
   8           0.7 
 14           1.2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Justė Kažanauskaitė 
 Tanita Urbonienė 
3,861.39  1992 
 1974 
Suaug
40+
 2019-0144 
 2019-0456 
 CBC 
 CBC 
 MX-K.Šemeta.
 MX-A.Tamošaitis.
2  Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
3,718.78  1983 
 1982 
35+
35+
 2019-0147 
 2019-0146 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-T.Lukoševičius.
3  Rūta Ulozaitė 
 Rugilė Gečaitė 
3,298.21  1986 
 1988 
Suaug
Suaug
 2019-0431 
 2019-0440 
 CBC 
 CBC 
 MX-D.Čeplinskas.
 MX-A.Karpovich.
4  Natalija Beketova 
 Urtė Padaigaitė 
3,181.44  1979 
 1989 
35+
Suaug
 2019-0566 
 2019-0569 
 Virus 
 Virus 
 
 
5  Elžbieta Bajorinaitė 
 Aurelija Pakšytė 
3,091.50  1998 
 1979 
Suaug
35+
 2019-0384 
 2019-0423 
 KNBA 
 CBC 
 MX-R.Kavaliauskas.
 MX-G.Siva.
6  Gintarė Plečkaitytė 
 Danyu Zhong 
1,548.56  1994 
 1989 
Suaug
Suaug
 2019-0836 
 2019-0056-V 
 CBC 
 CBC 
 MX-P.Gečas.
 MX-A.Olšauskas.
7  Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
553.30  1988 
 1990 
Suaug
Suaug
 2019-0443 
 2019-0407 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Pečiboršč.
 MX-K.Ashurkevich.
8  Živilė Nečejauskaitė 
 Diana Nikitina 
313.90  1989 
 1971 
Suaug
45+
 2019-0633 
 2019-0287 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-G.Celencevičius.
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.