Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (7 etapas)
  Data:  2019-05-04 09:30 - 2019-05-04 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 10           4.8 
   8           4.8 
 12           8 
 Suaug C 
 16           0.9 
   8           0.7 
 14           1.2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
4,287.66  1984 
 1992 
Suaug
Suaug
 2020-0237 
  
 CBC 
 CBC 
 VD-T.Lukoševičius.
 MD-T.Urbonienė.
2  Tomas Lukoševičius 
 Justė Žibūdienė 
3,849.57  1980 
 1982 
35+
35+
  
 2020-0270 
 CBC 
 CBC 
 VD-K.Šemeta.
 MD-J.Puchova.
3  Agnius Tamošaitis 
 Tanita Urbonienė 
3,273.46  1983 
 1974 
35+
40+
  
 2020-0241 
 CBC 
 CBC 
 
 MD-J.Kažanauskaitė.
4  Ramūnas Kavaliauskas 
 Elžbieta Bajorinaitė 
2,848.35  1977 
 1998 
40+
Suaug
 2020-0218 
  
 CBC 
 KNBA 
 VD-D.Čeplinskas.
 MD-A.Pakšytė.
5  Gobinath Siva 
 Aurelija Pakšytė 
2,768.82  1993 
 1979 
Suaug
35+
  
 2020-0257 
 JSO 
 CBC 
 VD-A.Karpovich.
 MD-E.Bajorinaitė.
6  Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
2,754.98  1977 
 1986 
40+
Suaug
 2020-0209 
 2020-0265 
 CBC 
 CBC 
 VD-R.Kavaliauskas.
 MD-R.Gečaitė.
7  Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
2,123.96  1992 
 1994 
Suaug
Suaug
 2020-0049 
 2020-0057 
 CBC 
 CBC 
 VD-J.Pauliukas.
 MD-D.Zhong.
8  Aliaksandr Karpovich 
 Rugilė Gečaitė 
1,767.68  1979 
 1988 
35+
Suaug
 2020-0203 
 2020-0247 
 CBC 
 CBC 
 VD-G.Siva.
 MD-R.Ulozaitė.
9  Artūras Olšauskas 
 Danyu Zhong 
1,697.66  1983 
 1989 
35+
Suaug
 2020-0066 
  
 CBC 
 CBC 
 VD-K.Ashurkevich.
 MD-G.Plečkaitytė.
10  Kiryl Ashurkevich 
 Monika Janutaitė 
731.71  1983 
 1990 
35+
Suaug
  
 2020-0062 
 CBC 
 CBC 
 VD-A.Olšauskas.
 MD-K.Janutaitė.
11  Karolis Poškus 
 Sandra Andriūnaitė 
663.70  1970 
 1972 
45+
45+
  
  
 CBC 
 CBC 
 VD-V.Jonikas.
 MD-Ž.Simonaitytė.
12  Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
662.20  1989 
 1989 
Suaug
Suaug
 2020-0001 
 2020-0006 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-V.Golubevas.
 MD-D.Nikitina.
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 54 55 
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2007 metų Lietuvos "B" lygos komandinės badmintono pirmenybės
2007-11-24 13:00 2007-11-25 14:00
Klaipėda
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [1 turas]
2007-08-18 12:00 2007-08-19 15:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
2007 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2007-03-17 12:00 2007-03-18 15:00
Klapėda, Burių 19, Melnragės sporto salė ...
Kelmės taurė - 2007
2007-03-10 10:30 2007-03-10 21:00
Aukuro m-kla, Kelmė
2-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2007-02-17 11:00 2007-02-18 16:00
Kaunas
2020 Vasaris
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.