Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (7 etapas)
  Data:  2019-05-04 09:30 - 2019-05-04 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 10           4.8 
   8           4.8 
 12           8 
 Suaug C 
 16           0.9 
   8           0.7 
 14           1.2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Martynas Puchovičius 
 Dainius Mazėtis 
504.80  1977 
 1977 
40+
40+
 2020-0338 
 2020-0333 
 CBC 
 CBC 
 MX-S.Macijauskaitė.
 
2  Rimas Sinius 
 Vaidas Razbadauskas 
475.05  1972 
 1979 
45+
35+
 2020-0278 
 2020-0627 
 SEB 
 KNBA 
 
 MX-G.Gumbytė.
3  Rolandas Budrikas 
 Albinas Zakarauskas 
392.80  1974 
 1977 
40+
40+
 2020-0155 
  
 BK PLAY 
 CBC 
 
 MX-J.Ivanauskaitė.
4  Igoris Liukevičius 
 Ramūnas Ražanauskas 
391.70  1986 
 1974 
Suaug
40+
  
 2020-0587 
 KNBA 
 KNBA 
 
 MX-D.Lubė.
5  Nerijus Molis 
 Pranas Varaneckas 
379.30  1978 
 1990 
40+
Suaug
 2020-0151 
 2020-0770 
 BK PLAY 
 SEB 
 MX-G.Ūsienė.
 
6  Audrius Butkus 
 Darius Likas 
350.70  1969 
 1972 
45+
45+
 2020-0316 
 2020-0332 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Michaliova.
 MX-V.Zonytė.
7  Gediminas Buitvydas 
 Vytautas Česonis 
320.00  1990 
 1984 
Suaug
Suaug
 2020-0007 
  
 KNBA 
 SEB 
 MX-A.Kazlienė .
 
8  Aidas Stalmokas 
 Artūras Surgutanovas 
312.30  1973 
 1975 
45+
40+
 2020-0343 
 2020-0654 
 SBK LION 
 CBC 
 
 
9  Dalius Martinaitis 
 Augustas Pečiboršč 
287.95  1985 
 1984 
Suaug
Suaug
 2020-0487 
  
 CBC 
 CBC 
 MX-L.Venckutė.
 MX-K.Janutaitė.
10  Kęstutis Koira 
 Simas Vindašius 
189.05  1973 
 1998 
45+
Suaug
  
  
 GPT 
 GPT 
 MX-J.Molienė.
 
11  Almantas Viruišis 
 Valdas Jankauskas 
180.25  1961 
 1968 
55+
50+
 2020-0302 
 2020-0358 
 CBC 
 CBC 
 
 
12  Paulius Rudokas 
 Marius Puškorius 
147.85  1990 
 1983 
Suaug
35+
 2020-0015 
  
 KNBA 
 KNBA 
 MX-G.Rudokienė.
 
13  Darius Sirvydis 
 Aurelijus Andreliūnas 
146.45  1981 
 1982 
35+
35+
 2020-0342 
 2020-0188 
 CBC 
 CBC 
 
 MX-I.Gudelytė.
14  Liudas Liepa 
 Augustinas Stankevičius 
42.90  1987 
 1984 
Suaug
Suaug
  
 2020-0344 
 CBC 
 CBC 
 
 
15  Šarūnas Andriulionis 
 Valerij Vasilčenko 
4.40  1980 
 1988 
35+
Suaug
 2020-0642 
 2020-0351 
 CBC 
 CBC 
 
 
16  Darius Petkevičius 
 Aušrys Šliavas 
0.90
 1973 

45+
  
  
 CBC 
 CBC 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 50 51 52 ... 56 57 
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-12-20 12:00 2008-12-21 16:00
Melnragės sporto salė, Klaipėda
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
2008 metų Lietuvos "B" lygos komandinės pirmenybės
2008-11-29 11:30 2008-11-30 14:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
45-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas
2008-08-23 12:00 2008-08-24 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių 1 ...
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-16 13:00 2008-05-17 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2008 U-19
2008-05-16 13:00 2008-05-17 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
2020 Rugsėjis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.