Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (7 etapas)
  Data:  2019-05-04 09:30 - 2019-05-04 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 10           4.8 
   8           4.8 
 12           8 
 Suaug C 
 16           0.9 
   8           0.7 
 14           1.2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Sandra Andriūnaitė 
 Živilė Simonaitytė 
335.19  1972 
 1986 
45+
Suaug
 2019-0982 
 2019-0539 
 CBC 
 Virus 
 MX-K.Poškus.
 
2  Akvilė Kazlienė  
 Gintarė Gumbytė 
268.90  1982 
 1985 
35+
Suaug
 2019-0560 
 2019-0559 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-G.Buitvydas.
 MX-V.Razbadauskas.
3  Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
249.90  1979 
 1980 
35+
35+
 2019-0291 
 2019-0288 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 MX-K.Koira.
 MX-N.Molis.
4  Alina Michaliova 
 Lina Venckutė 
195.85  1981 
 1990 
35+
Suaug
 2019-0647 
 2019-0591 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Butkus.
 MX-D.Martinaitis.
5  Joana Kairienė 
 Aušra Lingytė 
167.55  1987 
 1987 
Suaug
Suaug
 2019-0587 
 2019-0656 
 CBC 
 CBC 
 
 
6  Sigutė Macijauskaitė 
 Jurgita Ivanauskaitė 
148.40  1981 
 1990 
35+
Suaug
 2019-0445 
 2019-0286 
 CBC 
 BK PLAY 
 MX-M.Puchovičius.
 MX-A.Zakarauskas.
7  Indrė Gudelytė 
 Asta Mastavičiūtė 
140.10  1982 
 1979 
35+
35+
 2019-0441 
 2019-0646 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Andreliūnas.
 
8  Diana Lubė 
 Gintarė Rudokienė 
132.89  1987 
 1994 
Suaug
Suaug
 2019-0390 
 2019-0561 
 Virus 
 KNBA 
 MX-R.Ražanauskas.
 MX-P.Rudokas.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 10:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.