Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (7 etapas)
  Data:  2019-05-04 09:30 - 2019-05-04 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius   Rezultatai
 GrupėVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 10           4.8 
   8           4.8 
 12           8 
 Suaug C 
 16           0.9 
   8           0.7 
 14           1.2 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Sandra Andriūnaitė 
 Živilė Simonaitytė 
335.19  1972 
 1986 
45+
Suaug
 2019-0982 
 2019-0539 
 CBC 
 Virus 
 MX-K.Poškus.
 
2  Akvilė Kazlienė  
 Gintarė Gumbytė 
268.90  1982 
 1985 
35+
Suaug
 2019-0560 
 2019-0559 
 KNBA 
 KNBA 
 MX-G.Buitvydas.
 MX-V.Razbadauskas.
3  Jolanta Molienė 
 Giedrė Ūsienė 
249.90  1979 
 1980 
35+
35+
 2019-0291 
 2019-0288 
 BK PLAY 
 BK PLAY 
 MX-K.Koira.
 MX-N.Molis.
4  Alina Michaliova 
 Lina Venckutė 
195.85  1981 
 1990 
35+
Suaug
 2019-0647 
 2019-0591 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Butkus.
 MX-D.Martinaitis.
5  Joana Kairienė 
 Aušra Lingytė 
167.55  1987 
 1987 
Suaug
Suaug
 2019-0587 
 2019-0656 
 CBC 
 CBC 
 
 
6  Sigutė Macijauskaitė 
 Jurgita Ivanauskaitė 
148.40  1981 
 1990 
35+
Suaug
 2019-0445 
 2019-0286 
 CBC 
 BK PLAY 
 MX-M.Puchovičius.
 MX-A.Zakarauskas.
7  Indrė Gudelytė 
 Asta Mastavičiūtė 
140.10  1982 
 
35+
 2019-0441 
 2019-0646 
 CBC 
 CBC 
 MX-A.Andreliūnas.
 
8  Diana Lubė 
 Gintarė Ramanauskaitė 
132.89  1987 
 1994 
Suaug
Suaug
 2019-0390 
 2019-0561 
 Virus 
 KNBA 
 MX-R.Ražanauskas.
 MX-P.Rudokas.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
2019 Rugsėjis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.