Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
  Data:  2019-01-19 09:30 - 2019-01-19 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 16           4.8 
 15           2.8 
   6           2.4 
   7           1.4 
   8           1.6 
 U-13 
 20           1.4 
 22           1.4 
 10           0.7 
 10           0.7 
 10           0.6 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 20 ]
   KNBA 8 ]
   Tauragės BK 14 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Paulius Alijošius   2009   U-11  2019-0094  12 U-13 VV 60·78·93
 Julius Bartušis   2004   U-17  2019-0095  16 U-17 VV 157·172·185   5 U-17 VD V.Jankauskas 112·140
 Rokas Dargis   2007   U-13  2019-0096    4 U-13 VV 61·74·89   3 U-13 VD E.Steponkus 19·35   8 U-13 MX L.Radavičiūtė 109·116·128
 Dovas Genys   2004   U-17  2019-0090    3 U-17 VV 161·170·180·190   2 U-17 VD D.Gudavičius 139·153   3 U-17 MX V.Trakšelytė 97·106·114
 Mykolas Grytė   2007   U-13  2019-0091    1 U-13 VV 58·73·87·103   1 U-13 VD N.Tenikaitis 17·32·46   3 U-13 MX D.Norgailaitė 118·127·142
 Deinoras Gudavičius   2003   U-17  2019-0093    5 U-17 VV 159·169·181   2 U-17 VD D.Genys 139·153
 Vilius Jankauskas   2004   U-17  2019-0097  15 U-17 VV 164·175·186   5 U-17 VD J.Bartušis 112·140
 Gabija Jurkevičiūtė   2004   U-17  2019-0098    6 U-17 MV 124·132·148   3 U-17 MD V.Trakšelytė 166·177·188   5 U-17 MX P.Sutkaitis 96·107·115
 Dominyka Norgailaitė   2007   U-13  2019-0099    8 U-13 MV 10·26·40   3 U-13 MD A.Vaišvilaitė 70·84·100   3 U-13 MX M.Grytė 118·127·142
 Evaldas Steponkus   2008   U-13  2019-0100    7 U-13 VV 64·80·94   3 U-13 VD R.Dargis 19·35
 Pijus Sutkaitis   2004   U-17  2019-0101    9 U-17 VV 158·172·183   5 U-17 MX G.Jurkevičiūtė 96·107·115
 Nojus Tenikaitis   2008   U-13  2019-0092    2 U-13 VV 65·76·88·103   1 U-13 VD M.Grytė 17·32·46   2 U-13 MX A.Vaišvilaitė 119·127·141
 Amanda Vaišvilaitė   2008   U-13  2019-0102    6 U-13 MV 14·24·39   3 U-13 MD D.Norgailaitė 70·84·100   2 U-13 MX N.Tenikaitis 119·127·141
 Vakarė Trakšelytė   2005   U-15  2019-0103    3 U-17 MD G.Jurkevičiūtė 166·177·188   3 U-17 MX D.Genys 97·106·114
   Kretingos BK 16 ]
   Raseinių BK 10 ]
   Šiauliai 1 ]
   Skrajukas 6 ]
Viso dalyvių: 75
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.