Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
  Data:  2019-01-19 09:30 - 2019-01-19 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 16           4.8 
 15           2.8 
   6           2.4 
   7           1.4 
   8           1.6 
 U-13 
 20           1.4 
 22           1.4 
 10           0.7 
 10           0.7 
 10           0.6 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 20 ]
   KNBA 8 ]
   Tauragės BK 14 ]
   Kretingos BK 16 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Augustė Butkutė   2007   U-13  2019-0492  21 U-13 MV 2·11·27·42   7 U-13 MD G.Paulikaitė 57·71·86
 Edgaras Cirtautas   2004   U-17  2019-0491  10 U-17 VV 163·175·184   6 U-17 VD D.Krūminas 125·140   7 U-17 MX A.Pipiraitė 98·108
 Kotryna Čyvaitė   2005   U-15  2019-0490    8 U-17 MV 120·130·147   1 U-17 MX S.Skurdauskas 95·105·114
 Ugnė Drungilaitė   2007   U-13  2019-0489  11 U-13 MV 5·14·28·41   6 U-13 MD E.Žiaušytė 70·86·101
 Martynas Kaminskas   2005   U-15  2019-0488  14 U-17 VV 161·174·184   4 U-17 VD P.Pocius 112·138·154
 Vilius Kontrimas   2007   U-13  2019-0487  11 U-13 VV 63·79·94   5 U-13 VD M.Macijauskas 18·34
 Matas Mackevičius   2005   U-15  2019-0493    6 U-17 VV 162·170·182   1 U-17 VD S.Skurdauskas 138·153
 Meda Narvilaitė   2007   U-13  2019-0494  18 U-13 MV 6·45   9 U-13 MD R.Neverauskaitė 56·72
 Roberta Neverauskaitė   2007   U-13  2019-0495  17 U-13 MV 1·44·51   9 U-13 MD M.Narvilaitė 56·72
 Kornelijus Paulauskis   2007   U-13  2019-0496  20 U-13 VV 53·66·82 10 U-13 VD G.Starkutis 8·21
 Gabrielė Paulikaitė   2007   U-13  2019-0497  14 U-13 MV 4·13·28·43   7 U-13 MD A.Butkutė 57·71·86
 Austėja Pipiraitė   2005   U-15  2019-0498  15 U-17 MV 111·137·152   7 U-17 MX E.Cirtautas 98·108
 Paulius Pocius   2005   U-15  2019-0499  12 U-17 VV 159·173·183   4 U-17 VD M.Kaminskas 112·138·154
 Simas Skurdauskas   2003   U-17  2019-0500    2 U-17 VV 164·171·180·191   1 U-17 VD M.Mackevičius 138·153   1 U-17 MX K.Čyvaitė 95·105·114
 Gabrielius Armonas Starkutis   2007   U-13  2019-0501  19 U-13 VV 54·67·82 10 U-13 VD K.Paulauskis 8·21
 Erika Žiaušytė   2007   U-13  2019-0502  13 U-13 MV 3·12·27·40   6 U-13 MD U.Drungilaitė 70·86·101
   Raseinių BK 10 ]
   Šiauliai 1 ]
   Skrajukas 6 ]
Viso dalyvių: 75
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.