Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
  Data:  2019-01-19 09:30 - 2019-01-19 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 16           4.8 
 15           2.8 
   6           2.4 
   7           1.4 
   8           1.6 
 U-13 
 20           1.4 
 22           1.4 
 10           0.7 
 10           0.7 
 10           0.6 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 20 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Liepa Aleknavičiūtė   2007   U-13      2 U-13 MV 16·25·37·49   1 U-13 MD A.Narvilaitė 68·83·99
 Domantas Ausiejus   2009   U-11    13 U-13 VV 53·61·78·91   4 U-13 VD M.Lukonas 18·32·47
 Signė Borisenko   2005   U-15      3 U-17 MV 123·132·146·155   1 U-17 MD O.Ščerbakova 176·187   4 U-17 MX M.Miliauskis 96·105·113
 Markas Gedrimas   2006   U-15      4 U-17 VV 160·169·179·191   3 U-17 VD V.Šukys 125·139·154   6 U-17 MX O.Ščerbakova 97·108·115
 Aistė Jarutytė   2007   U-13    10 U-13 MV 15·25·39   4 U-13 MD A.Ramaneckaitė 69·83·100   4 U-13 MX M.Lukonas 117·128·143
 Arnas Krasauskas   2007   U-13    15 U-13 VV 55·65·80·92   7 U-13 VD R.Krūminas 8·20·35·48
 Dainius Krūminas   2006   U-15    11 U-17 VV 162·174·186   6 U-17 VD E.Cirtautas 125·140
 Rokas Krūminas   2010   U-11      8 U-13 VV 59·77·91   7 U-13 VD A.Krasauskas 8·20·35·48
 Liepa Leonavičiūtė   2007   U-13      5 U-17 MV 121·131·147   4 U-17 MD A.Stankevičiūtė 165·176·188
 Ugnius Lygnugaris   2010   U-11    10 U-13 VV 64·76·90   6 U-13 VD J.Kazlauskas 19·33·47
 Dangė Lygnugarytė   2007   U-13      1 U-13 MV 9·22·36·49   2 U-13 MD M.Rimkutė 71·84·99
 Mantas Lukonas   2007   U-13      6 U-13 VV 63·75·90   4 U-13 VD D.Ausiejus 18·32·47   4 U-13 MX A.Jarutytė 117·128·143
 Lukas Miliauskis   2003   U-17      1 U-17 VV 157·168·179·190   2 U-17 MX M.Sukackaitė 98·106·113
 Matas Miliauskis   2004   U-17      7 U-17 VV 163·171·182   4 U-17 MX S.Borisenko 96·105·113
 Agota Narvilaitė   2007   U-13      3 U-13 MV 13·24·37·50   1 U-13 MD L.Aleknavičiūtė 68·83·99
 Marija Rimkutė   2007   U-13      5 U-13 MV 11·23·36·50   2 U-13 MD D.Lygnugarytė 71·84·99
 Augustė Stankevičiūtė   2007   U-13    10 U-17 MV 104·133·148   4 U-17 MD L.Leonavičiūtė 165·176·188
 Monika Sukackaitė   2006   U-15      1 U-17 MV 130·145·155   2 U-17 MX L.Miliauskis 98·106·113
 Oresta Ščerbakova   2004   U-17      4 U-17 MV 122·131·145·156   1 U-17 MD S.Borisenko 176·187   6 U-17 MX M.Gedrimas 97·108·115
 Vytautas Šukys   2005   U-15      8 U-17 VV 158·168·181   3 U-17 VD M.Gedrimas 125·139·154
   KNBA 8 ]
   Tauragės BK 14 ]
   Kretingos BK 16 ]
   Raseinių BK 10 ]
   Šiauliai 1 ]
   Skrajukas 6 ]
Viso dalyvių: 75
  Turnyrai 
   1 2 ... 54 55 
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:30 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 18:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
2020 Sausis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.