Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
  Data:  2019-01-19 09:30 - 2019-01-19 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 16           4.8 
 15           2.8 
   6           2.4 
   7           1.4 
   8           1.6 
 U-13 
 20           1.4 
 22           1.4 
 10           0.7 
 10           0.7 
 10           0.6 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Signė Borisenko 
 Oresta Ščerbakova 
1,555.10  2005 
 2004 
U-15
U-17
 2019-0462 
 2019-0478 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 MX-M.Miliauskis.
 MX-M.Gedrimas.
2  Kristė Anciūtė 
 Milda Lekšaitė 
1,020.40  2004 
 2004 
U-17
U-17
 2019-0480 
 2019-0483 
 KNBA 
 KNBA 
 
 
3  Gabija Jurkevičiūtė 
 Vakarė Trakšelytė 
857.10  2004 
 2005 
U-17
U-15
 2019-0098 
 2019-0103 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 MX-P.Sutkaitis.
 MX-D.Genys.
4  Liepa Leonavičiūtė 
 Augustė Stankevičiūtė 
638.25  2007 
 2007 
U-13
U-13
 2019-0468 
 2019-0476 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 
 
5  Saida Micevičiūtė 
 Rusnė Vitkauskaitė 
619.20  2006 
 2006 
U-15
U-15
 2019-0074 
 2019-0506 
 Raseinių BK 
 Raseinių BK 
 
 
6  Aistė Comaitė 
 Milana Leven 
157.30  2004 
 2006 
U-17
U-15
 2019-0509 
 2019-0513 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 
 MX-M.Macijauskas.
7  Austėja Reifonaitė 
 Milita Zalevskytė 
36.30  2004 
 2006 
U-17
U-15
 2019-0065 
 2019-0078 
 Raseinių BK 
 Raseinių BK 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.