Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
  Data:  2019-01-19 09:30 - 2019-01-19 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 16           4.8 
 15           2.8 
   6           2.4 
   7           1.4 
   8           1.6 
 U-13 
 20           1.4 
 22           1.4 
 10           0.7 
 10           0.7 
 10           0.6 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Mykolas Grytė  481.40  2007 
U-13
 2019-0091   Tauragės BK   VD-N.Tenikaitis, MX-D.Norgailaitė.
2  Nojus Tenikaitis  479.10  2008 
U-13
 2019-0092   Tauragės BK   VD-M.Grytė, MX-A.Vaišvilaitė.
3  Rokas Lesinskas  266.20  2008 
U-13
 2019-0061   KNBA   VD-T.Žibūda, MX-A.Ramaneckaitė.
4  Rokas Dargis  258.10  2007 
U-13
 2019-0096   Tauragės BK   MX-L.Radavičiūtė, VD-E.Steponkus.
5  Titas Žibūda  238.85  2007 
U-13
 2019-0486   KNBA   VD-R.Lesinskas, MX-N.Seniūnaitė.
6  Mantas Lukonas  208.00  2007 
U-13
 2019-0471   Klaipėdos BK   VD-D.Ausiejus, MX-A.Jarutytė.
7  Evaldas Steponkus  134.90  2008 
U-13
 2019-0100   Tauragės BK   VD-R.Dargis.
8  Rokas Krūminas  72.00  2010 
U-11
 2019-0466   Klaipėdos BK   VD-A.Krasauskas.
9  Jokūbas Kazlauskas  41.30  2007 
U-13
 2019-0482   KNBA   VD-U.Lygnugaris, MX-U.Gatelytė.
10  Ugnius Lygnugaris  29.80  2010 
U-11
 2019-0469   Klaipėdos BK   VD-J.Kazlauskas.
11  Vilius Kontrimas  27.00  2007 
U-13
 2019-0487   Kretingos BK   VD-M.Macijauskas.
12  Paulius Alijošius  13.00  2009 
U-11
 2019-0094   Tauragės BK   
13  Domantas Ausiejus  11.50  2009 
U-11
 2019-0461   Klaipėdos BK   VD-M.Lukonas.
14  Mikas Kropaitis  11.00  2008 
U-13
 2019-0088   Raseinių BK   VD-N.Alijauskas, MX-E.Elzbergaitė.
15  Arnas Krasauskas  7.00  2007 
U-13
 2019-0465   Klaipėdos BK   VD-R.Krūminas.
16  Nojus Alijauskas  4.00  2007 
U-13
 2019-0070   Raseinių BK   VD-M.Kropaitis, MX-A.Nutautaitė.
17  Nojus Šiaulys  4.00  2007 
U-13
 2019-0512   Skrajukas   MX-B.Cirtautaitė, VD-G.Ostrovskis.
18  Gabrielius Ostrovskis  3.50  2007 
U-13
 2019-0511   Skrajukas   VD-N.Šiaulys.
19  Gabrielius Armonas Starkutis   2007 
U-13
 2019-0501   Kretingos BK   VD-K.Paulauskis.
20  Kornelijus Paulauskis   2007 
U-13
 2019-0496   Kretingos BK   VD-G.Starkutis.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.