Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
  Data:  2019-01-19 09:30 - 2019-01-19 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 16           4.8 
 15           2.8 
   6           2.4 
   7           1.4 
   8           1.6 
 U-13 
 20           1.4 
 22           1.4 
 10           0.7 
 10           0.7 
 10           0.6 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Dangė Lygnugarytė  462.00  2007 
U-13
 2019-0470   Klaipėdos BK   MD-M.Rimkutė.
2  Liepa Aleknavičiūtė  446.50  2007 
U-13
 2019-0460   Klaipėdos BK   MD-A.Narvilaitė.
3  Agota Narvilaitė  218.90  2007 
U-13
 2019-0474   Klaipėdos BK   MD-L.Aleknavičiūtė.
4  Aurelija Ramaneckaitė  195.60  2008 
U-13
 2019-0484   KNBA   MD-A.Jarutytė, MX-R.Lesinskas.
5  Marija Rimkutė  159.20  2007 
U-13
 2019-0475   Klaipėdos BK   MD-D.Lygnugarytė.
6  Amanda Vaišvilaitė  149.50  2008 
U-13
 2019-0102   Tauragės BK   MD-D.Norgailaitė, MX-N.Tenikaitis.
7  Barbora Cirtautaitė  136.80  2009 
U-11
 2019-0508   Skrajukas   MX-N.Šiaulys.
8  Dominyka Norgailaitė  110.30  2007 
U-13
 2019-0099   Tauragės BK   MD-A.Vaišvilaitė, MX-M.Grytė.
9  Nomeda Seniūnaitė  95.30  2009 
U-11
 2019-0485   KNBA   MD-U.Gatelytė, MX-T.Žibūda.
10  Aistė Jarutytė  83.60  2007 
U-13
 2019-0464   Klaipėdos BK   MX-M.Lukonas, MD-A.Ramaneckaitė.
11  Ugnė Drungilaitė  69.30  2007 
U-13
 2019-0489   Kretingos BK   MD-E.Žiaušytė.
12  Urtė Gatelytė  57.20  2009 
U-11
 2019-0481   KNBA   MD-N.Seniūnaitė, MX-J.Kazlauskas.
13  Erika Žiaušytė  48.20  2007 
U-13
 2019-0502   Kretingos BK   MD-U.Drungilaitė.
14  Gabrielė Paulikaitė  47.00  2007 
U-13
 2019-0497   Kretingos BK   MD-A.Butkutė.
15  Astrėja Nutautaitė  17.40  2007 
U-13
 2019-0073   Raseinių BK   MD-E.Elzbergaitė, MX-N.Alijauskas.
16  Emilija Elzbergaitė  6.40  2007 
U-13
 2019-0080   Raseinių BK   MD-A.Nutautaitė, MX-M.Kropaitis.
17  Roberta Neverauskaitė  4.40  2007 
U-13
 2019-0495   Kretingos BK   MD-M.Narvilaitė.
18  Meda Narvilaitė   2007 
U-13
 2019-0494   Kretingos BK   MD-R.Neverauskaitė.
19  Loreta Radavičiūtė  1.20  2008 
U-13
 2019-0086   Raseinių BK   MD-V.Žakaitytė, MX-R.Dargis.
20  Viltė Žakaitytė   2007 
U-13
 2019-0507   Raseinių BK   MD-L.Radavičiūtė.
21  Augustė Butkutė   2007 
U-13
 2019-0492   Kretingos BK   MD-G.Paulikaitė.
22  Ugnė Tiškutė   2009 
U-11
 2019-0104   Šiauliai   
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.