Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
  Data:  2019-01-19 09:30 - 2019-01-19 21:00   Nuostatai
  Vieta:  Bastilijos sporto kompleksas, Televizijos g. 2, LT 72343 Tauragė   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
 16           4.8 
 15           2.8 
   6           2.4 
   7           1.4 
   8           1.6 
 U-13 
 20           1.4 
 22           1.4 
 10           0.7 
 10           0.7 
 10           0.6 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Titas Žibūda 
 Nomeda Seniūnaitė 
120.20  2007 
 2009 
U-13
U-11
 2019-0486 
 2019-0485 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-R.Lesinskas.
 MD-U.Gatelytė.
2  Nojus Tenikaitis 
 Amanda Vaišvilaitė 
47.96  2008 
 2008 
U-13
U-13
 2019-0092 
 2019-0102 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 VD-M.Grytė.
 MD-D.Norgailaitė.
3  Mykolas Grytė 
 Dominyka Norgailaitė 
31.38  2007 
 2007 
U-13
U-13
 2019-0091 
 2019-0099 
 Tauragės BK 
 Tauragės BK 
 VD-N.Tenikaitis.
 MD-A.Vaišvilaitė.
4  Mantas Lukonas 
 Aistė Jarutytė 
21.60  2007 
 2007 
U-13
U-13
 2019-0471 
 2019-0464 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 VD-D.Ausiejus.
 MD-A.Ramaneckaitė.
5  Rokas Lesinskas 
 Aurelija Ramaneckaitė 
18.60  2008 
 2008 
U-13
U-13
 2019-0061 
 2019-0484 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-T.Žibūda.
 MD-A.Jarutytė.
6  Nojus Šiaulys 
 Barbora Cirtautaitė 
16.00  2007 
 2009 
U-13
U-11
 2019-0512 
 2019-0508 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-G.Ostrovskis.
 
7  Jokūbas Kazlauskas 
 Urtė Gatelytė 
15.00  2007 
 2009 
U-13
U-11
 2019-0482 
 2019-0481 
 KNBA 
 KNBA 
 VD-U.Lygnugaris.
 MD-N.Seniūnaitė.
8  Rokas Dargis 
 Loreta Radavičiūtė 
5.25  2007 
 2008 
U-13
U-13
 2019-0096 
 2019-0086 
 Tauragės BK 
 Raseinių BK 
 VD-E.Steponkus.
 MD-V.Žakaitytė.
9  Nojus Alijauskas 
 Astrėja Nutautaitė 
 2007 
 2007 
U-13
U-13
 2019-0070 
 2019-0073 
 Raseinių BK 
 Raseinių BK 
 VD-M.Kropaitis.
 MD-E.Elzbergaitė.
10  Mikas Kropaitis 
 Emilija Elzbergaitė 
 2008 
 2007 
U-13
U-13
 2019-0088 
 2019-0080 
 Raseinių BK 
 Raseinių BK 
 VD-N.Alijauskas.
 MD-A.Nutautaitė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 10:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 10:00 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
CBC JUNIOR (N2)
2019-12-07 09:00 2019-12-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos veteranų čempionatas
2019-12-07 09:00 2019-12-07 23:30
RIO arena, Kaunas
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 11:50 2019-11-30 20:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Dj)
2019-11-23 09:45 2019-11-23 22:00
Modulis, Tauragė
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 09:30 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
2019 Gruodis
PATKPŠS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.