Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Kavos banko Entuziastų turnyras
  Data:  2019-03-16 10:00 - 2019-03-16 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Kauno m. Pilėnų vidurinė mokykla, Ąšigalio 23, Kaunas   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug C 
   4     1       1.8 
   5     1       2.8 
   8     2       0.9 
   5     1       1.8 
 Suaug D 
   6     2       0.3 
   7     2       0.4 
   8     2       0.6 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   KNBA 5 ]
   Panevėžio BK 1 ]
   Setas 22 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Laura Aleknavičiūtė   1997   Suaug  2021-0249    4 Suaug C MD O.Albrektaitė 6·15·23·32   4 Suaug D MX G.Vilčinskas 44·54·63·73
 Žydrė Dočkienė   1984   Suaug      1 Suaug C MD J.Živatkauskaitė 3·12·21·30   4 Suaug C MX D.Kubilius 40·59·70·79
 Robertas Giedraitis   1977   40+  2021-0247    1 Suaug C VD R.Lavrukaitis 10·19·28·37   5 Suaug C MX R.Šutaitė-Giedraitienė 39·49·60·79
 Darius Kubilius   1971   45+      2 Suaug C VD R.Paškevičius 1·11·29·37   4 Suaug C MX Ž.Dočkienė 40·59·70·79
 Rimas Lavrukaitis   1961   55+  2021-0257    1 Suaug C VV 47·57·67   1 Suaug C VD R.Giedraitis 10·19·28·37
 Artūras Liutkus   1970   45+  2021-0660    1 Suaug D VD R.Liutkus 7·16·25·35   3 Suaug D MX I.Kazlauskienė 42·52·61·73
 Ramūnas Paškevičius   1969   45+  2021-0072    2 Suaug C VD D.Kubilius 1·11·29·37   1 Suaug C MX J.Vaškelytė 49·59·69·78
 Raimondas Povilaitis   1970   45+  2021-0261    2 Suaug D VV 56·66·77   4 Suaug D VD Č.Bankauskas 9·27·35
 Žanas Ramonas   1971   45+  2021-0259    4 Suaug C VV 47·58·68   4 Suaug C VD V.Turolevičius 2·19·29·38
 Albertas Rimkus   1971   45+  2021-0002    2 Suaug C VV 48·58·67   3 Suaug C VD A.Vilčinskas 2·11·20·28
 Aurelijus Šadauskas   1972   45+  2021-0286    2 Suaug D VD G.Vilčinskas 18·27·34   1 Suaug D MX J.Šadauskienė 41·51·61·72
 Jurgita Šadauskienė   1975   40+  2021-0285    8 Suaug C MD R.Tamulevičė 5·15·24·33   1 Suaug D MX A.Šadauskas 41·51·61·72
 Jurgita Vaškelytė   1971   45+      2 Suaug C MD R.Lazauskaitė 5·14·23·31   1 Suaug C MX R.Paškevičius 49·59·69·78
 Saulius Venslovas   1970   45+  2021-0254    3 Suaug D VV 45·65·77   3 Suaug D VD R.Vasilevskis 8·17·25·34
 Audrius Vilčinskas   1971   45+  2021-0288    3 Suaug C VV 48·57·68   3 Suaug C VD A.Rimkus 2·11·20·28
 Gražvydas Vilčinskas   1974   40+  2021-0297    2 Suaug D VD A.Šadauskas 18·27·34   4 Suaug D MX L.Aleknavičiūtė 44·54·63·73
 Deimantė Balčiūnaitytė   1987   Suaug  2021-0258    7 Suaug C MD E.Kaminskaitė 3·13·22·32
 Inga Kazlauskienė   1975   40+      3 Suaug D MX A.Liutkus 42·52·61·73
 Rasa Lazauskaitė   1984   Suaug  2021-0251    2 Suaug C MD J.Vaškelytė 5·14·23·31   6 Suaug D MX D.Mačiūnas 44·53·64·72
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė   1977   40+  2021-0246    3 Suaug C MD I.Peleckienė 4·13·21·31   5 Suaug C MX R.Giedraitis 39·49·60·79
 Rima Tamulevičė   1982   35+      8 Suaug C MD J.Šadauskienė 5·15·24·33
 Jorūnė Živatkauskaitė   1981   35+  2021-0287    1 Suaug C MD Ž.Dočkienė 3·12·21·30   3 Suaug C MX V.Turolevičius 40·50·60·69
   Volanas 1 ]
   AKBK 8 ]
   Kauno BK 1 ]
   Šakių KiSK 2 ]
   Birštono BK 2 ]
   Raseinių BK 2 ]
 Kiti žaidėjai [ 1 ]
Viso dalyvių: 45
  Turnyrai 
   1 2 ... 59 60 
BWF World Junior Championships
2021-10-04 10:00 2021-10-14 14:00
Nenustatyta,
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-02 10:00 2021-10-02 21:00
Delfi, Vilnius
Panevėžio badmintono klubo sezono atidarymo turnyras
2021-09-25 10:00 2021-09-25 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2021-09-25 10:00 2021-09-26 17:00
Kauno MEGA, Kaunas
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-09-18 10:00 2021-09-18 21:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns)
2021-09-11 11:00 2021-09-11 21:00
Badmintono centras, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2021-09-11 10:00 2021-09-11 21:00
Bastilija, Tauragė
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj ir Dj)
2021-09-11 09:00 2021-09-11 22:30
Delfi, Vilnius
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:30
Bastilija, Tauragė
4x4 komandinis badmintono turnyras
2021-09-04 10:00 2021-09-04 21:00
Delfi, Vilnius
IKI sezoninis badmintono turnyras
2021-08-28 10:00 2021-08-28 21:00
Delfi, Vilnius
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Ds, Es)
2021-08-21 10:00 2021-08-21 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
16-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2021-08-21 09:30 2021-08-21 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Palangos vasara 2021
2021-07-31 10:00 2021-07-31 21:00
Palangos SC1, Palanga
Prienų vasara 2021
2021-07-24 10:00 2021-07-24 21:00
Prienai, Prienai
Baltijos taurė
2021-07-17 10:00 2021-07-17 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Summer in the City
2021-07-17 10:00 2021-07-17 21:00
Delfi, Vilnius
Pajūrio taurė
2021-07-03 10:00 2021-07-03 21:00
Palangos SC1, Palanga
16-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Cv)
2021-06-26 11:00 2021-06-26 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2021 Rugsėjis
PATKPŠS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.