Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė)
  Data:  2019-03-09 10:30 - 2019-03-09 21:00
  Vieta:  Klaipėdos energijos sporto salė, Danės g. 8, Klaipėda   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           48 
   9           48 
   7           24 
   5     2       24 
   5     2       24 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Rebeka Aleksevičiūtė 
 Gabija Mockutė 
8,934.76  1996 
 2002 
Suaug
U-19
 2019-0703 
 2019-0699 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 MX-S.Klioštoraitis.
 
2  Vitalija Movšovič 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
6,750.97  2001 
 2002 
U-19
U-19
 2019-0040 
 2019-0214 
 Vilniaus BK 
 CBC 
 
 MX-M.Dagilis.
3  Rasa Radžiūnaitė 
 Neringa Žvirblytė 
2,956.80  2003 
 1996 
U-17
Suaug
 2019-0759 
 2019-0758 
 BK "Svajonė" 
 BK "Svajonė" 
 
 
4  Urtė Rakštytė 
 Perla Murėnaitė 
5,289.65  2003 
 2004 
U-17
U-17
 2019-0210 
 2019-0108 
 CBC 
 KNBA 
 
 
5  Veronika Michailova 
 Emilija Untė 
311.60  1999 
 1991 
Suaug
Suaug
 2019-0702 
 2019-0704 
 Klaipėdos BK 
 Klaipėdos BK 
 
 
  Turnyrai 
   1 2 ... 51 52 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2019 Birželis
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.