Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Balsiai - 2019
  Data:  2019-05-18 08:30 - 2019-05-18 23:00   Nuostatai
  Vieta:  Balsių poilsiavietė, Balsių poilsiavietė,   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 10           2.8 
   8           4.8 
   6           1.8 
 14           6.4 
 Suaug D 
 12           0.7 
   9           1 
 20           1.6 
  Turnyre dalyvaujantys klubai ir dalyviai
   Klaipėdos BK 4 ]
   JSO 4 ]
   Panevėžio BK 5 ]
   Tauragės BK 3 ]
   Kretingos BK 3 ]
   Setas 2 ]
   Smešas 10 ]
   Kelmės BK 5 ]
   Raseinių BK 2 ]
   Biržų BK 3 ]
   Šiauliai 11 ]
   Skrajukas 7 ]
   Viekšniai 6 ]
   Baltijos badmintonas 14 ]  Metai  Grupė  Licencija (Nr Grupė Tipas Poroje Žaidimai)
 Devender Kumar   1984   Suaug  2019-0666    4 Suaug D VD Ž.Sabulis 84·93·103   8 Suaug D MX R.Staupelienė 24·40·55·67
 Paulius Bareika   1981   35+  2019-0541    5 Suaug D VD E.Petrošius 76·87·97   9 Suaug D MX S.Kliaubienė 24·44·59·70
 Diana Darbutienė   1968   50+  2019-0854    6 Suaug D MD S.Kliaubienė 1·6·14·19 18 Suaug D MX S.Lukonas 23·31·47·60
 Saulius Lukonas   1979   35+  2019-0796    8 Suaug D VD A.Pičiacha 75·83·93·104 18 Suaug D MX D.Darbutienė 23·31·47·60
 Vaida Martinkienė   1973   45+  2019-0542    4 Suaug D MD J.Sereckienė 5·12·17   6 Suaug D MX A.Pičiacha 26·42·56·67
 Vidas Martinkus   1972   45+  2019-0182    5 Suaug B VD G.Vaičiulis 80·91·100   4 Suaug B MX J.Vadeikienė 36·50·61·72
 Dainius Martyšius   1967   50+  2019-1117  10 Suaug B VV 102·114 20 Suaug D MX L.Špogienė 21·32
 Artūras Pičiacha   1979   35+  2019-0667    8 Suaug D VD S.Lukonas 75·83·93·104   6 Suaug D MX V.Martinkienė 26·42·56·67
 Žanas Sabulis   1974   40+  2019-0544  12 Suaug B MX M.Petreikytė 35·53·65   4 Suaug D VD D.Kumar 84·93·103
 Gabrielius Vaičiulis   1992   Suaug  2019-0183    5 Suaug B VD V.Martinkus 80·91·100   8 Suaug B MX S.Čečkauskienė 34·49·63·73
 Skaistė Kliaubienė   1968   50+  2019-0669    6 Suaug D MD D.Darbutienė 1·6·14·19   9 Suaug D MX P.Bareika 24·44·59·70
 Monika Petreikytė   1984   Suaug  2019-0543  12 Suaug B MX Ž.Sabulis 35·53·65
 Laura Špogienė   1977   40+  2019-1118    7 Suaug D MD R.Januškienė 2·8 20 Suaug D MX D.Martyšius 21·32
 Judita Vadeikienė   1977   40+  2019-0136    2 Suaug B MD A.Kasparavičienė 10·16   4 Suaug B MX V.Martinkus 36·50·61·72
   AKBK 1 ]
Viso dalyvių: 80
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.