Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Balsiai - 2019
  Data:  2019-05-18 08:30 - 2019-05-18 23:00   Nuostatai
  Vieta:  Balsių poilsiavietė, Balsių poilsiavietė,   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 10           2.8 
   8           4.8 
   6           1.8 
 14           6.4 
 Suaug D 
 12           0.7 
   9           1 
 20           1.6 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Evaldas Bradūnas 
 Aldona Kasparavičienė 
3,897.20  1992 
 1975 
Suaug
40+
 2019-0315 
 2019-0774 
 JSO 
 Kretingos BK 
 VD-G.Skonsmanas.
 MD-J.Vadeikienė.
2  Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
3,398.91  1965 
 1974 
50+
40+
 2019-0113 
 2019-0114 
 Kretingos BK 
 Kretingos BK 
 VD-T.Kikilas.
 MD-S.Čečkauskienė.
3  Linas Supronas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
3,367.20  1986 
 1987 
Suaug
Suaug
 2019-0247 
 2019-0710 
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 VD-L.Zavadskis.
 MD-N.Martinavičiūtė.
4  Vidas Martinkus 
 Judita Vadeikienė 
3,248.00  1972 
 1977 
45+
40+
 2019-0182 
 2019-0136 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-G.Vaičiulis.
 MD-A.Kasparavičienė.
5  Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
2,342.85  1981 
 1980 
35+
35+
 2019-0745 
 2019-0317 
 Biržų BK 
 AKBK 
 VD-M.Kancleris.
 
6  Marijus Stankevičius 
 Jolanta Sereckienė 
2,099.80  1972 
 1972 
45+
45+
 2019-0922 
 2019-0256 
 JSO 
 Klaipėdos BK 
 VD-A.Kordušas.
 MD-V.Martinkienė.
7  Tomas Tiškus 
 Asta Mažulienė 
2,073.44  1981 
 1981 
35+
35+
 2019-0793 
 2019-0791 
 Šiauliai 
 Šiauliai 
 VD-M.Jarošaitis.
 MD-M.Kožkuvienė.
8  Gabrielius Vaičiulis 
 Sandra Čečkauskienė 
1,969.40  1992 
 1979 
Suaug
35+
 2019-0183 
 2019-0130 
 Baltijos badmintonas 
 Smešas 
 VD-V.Martinkus.
 MD-R.Petrošienė.
9  Giedrius Stasiulis 
 Neringa Martinavičiūtė 
1,701.60  1987 
 1979 
Suaug
35+
 2019-0714 
 2019-0711 
 Tauragės BK 
 Klaipėdos BK 
 VD-V.Turolevičius.
 MD-D.Ruzvaltienė.
10  Linas Zavadskis 
 Ieva Vidzėnienė 
1,381.07  1992 
 1983 
Suaug
35+
 2019-0252 
 2019-0227 
 Panevėžio BK 
 Panevėžio BK 
 VD-L.Supronas.
 MD-D.Valantinaitė.
11  Aurelijus Umantas 
 Ingrida Savickienė 
1,011.40  1968 
 1972 
50+
45+
 2019-0249 
 2019-0149 
 Panevėžio BK 
 Kelmės BK 
 
 MD-L.Gorienė.
12  Žanas Sabulis 
 Monika Petreikytė 
608.00  1974 
 1984 
40+
Suaug
 2019-0544 
 2019-0543 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-D.Kumar.
 
13  Artūras Žvilauskas 
 Emilija Žėkaitė 
577.60  1997 
 2000 
Suaug
Suaug
 2019-0514 
 2019-0998 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-T.Paliulis.
 MD-E.Gedminienė.
14  Mindaugas Jarošaitis 
 Agneta Jarošaitienė 
456.00  1986 
 1985 
Suaug
Suaug
 2019-0723 
 2019-1116 
 Viekšniai 
 Viekšniai 
 VD-T.Tiškus.
 MD-Z.Jarošaitienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė . ,
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.