Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Balsiai - 2019
  Data:  2019-05-18 08:30 - 2019-05-18 23:00   Nuostatai
  Vieta:  Balsių poilsiavietė, Balsių poilsiavietė,   Rezultatai
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
 10           2.8 
   8           4.8 
   6           1.8 
 14           6.4 
 Suaug D 
 12           0.7 
   9           1 
 20           1.6 
Nr  Vardas, pavardė  Reitingas  Metai  Grupė  Licencija  Klubas  Poroje
1  Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
935.60  1965 
 1966 
50+
50+
 2019-0133 
 2019-0134 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-M.Juodvalkis.
 MD-V.Slušnienė.
2  Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
913.60  1972 
 1965 
45+
50+
 2019-0131 
 2019-0132 
 Smešas 
 Smešas 
 VD-P.Bareika.
 MD-L.Šiaučiūnienė.
3  Ramūnas Dovydėnas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
873.40  1975 
 1981 
40+
35+
 2019-0965 
 2019-0171 
 Biržų BK 
 Setas 
 VD-T.Jarutis.
 MD-E.Kaminskaitė.
4  Giedrius Lukošius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
683.60  1993 
 1976 
Suaug
40+
 2019-0716 
 2019-0518 
 Skrajukas 
 Skrajukas 
 VD-P.Lukošius.
 MD-R.Staupelienė.
5  Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
588.60  1976 
 1979 
40+
35+
 2019-0265 
 2019-0266 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 
 MD-E.Žėkaitė.
6  Artūras Pičiacha 
 Vaida Martinkienė 
478.80  1979 
 1973 
35+
45+
 2019-0667 
 2019-0542 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-S.Lukonas.
 MD-J.Sereckienė.
7  Tadas Jarutis 
 Rima Januškienė 
445.30  1979 
 1961 
35+
55+
 2019-0153 
 2019-0519 
 Tauragės BK 
 Smešas 
 VD-R.Dovydėnas.
 MD-L.Špogienė.
8  Devender Kumar 
 Renata Staupelienė 
396.20  1984 
 1975 
Suaug
40+
 2019-0666 
 2019-0515 
 Baltijos badmintonas 
 Skrajukas 
 VD-Ž.Sabulis.
 MD-E.Grigeliūnienė.
9  Paulius Bareika 
 Skaistė Kliaubienė 
380.60  1981 
 1968 
35+
50+
 2019-0541 
 2019-0669 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-E.Petrošius.
 MD-D.Darbutienė.
10  Edvinas Goris 
 Lina Gorienė 
372.40  1992 
 1964 
Suaug
50+
 2019-0785 
 2019-0148 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 Kelmės BK "Gintaras" 
 
 MD-I.Savickienė.
11  Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
348.00  1975 
 1984 
40+
Suaug
 2019-0277 
 2019-0276 
 Šiauliai 
 Šiauliai 
 VD-M.Macijauskas.
 MD-A.Mažulienė.
12  Aloyzas Jarošaitis 
 Zita Jarošaitienė 
266.80  1962 
 1965 
55+
50+
 2019-0724 
 2019-0722 
 Viekšniai 
 Viekšniai 
 VD-R.Balvočius.
 MD-A.Jarošaitienė.
13  Justinas Jarulaitis 
 Laura Dapševičiūtė 
141.60  1994 
 1989 
Suaug
Suaug
 2019-0955 
 2019-0975 
 JSO 
 Šiauliai 
 VD-E.Jarulaitis.
 
14  Ramūnas Balvočius 
 Diana Valantinaitė 
109.80  1982 
 1998 
35+
Suaug
 2019-0720 
 2019-0913 
 Viekšniai 
 Raseinių BK 
 VD-A.Jarošaitis.
 MD-I.Vidzėnienė.
15  Tomas Petrauskas 
 Eglė Kaminskaitė 
71.80  1993 
 1984 
Suaug
Suaug
 2019-1027 
 2019-0937 
 Raseinių BK 
 Setas 
 VD-R.Beniušis.
 MD-J.Živatkauskaitė.
16  Paulius Lukošius 
 Kristina Freimanaitė 
68.70  1993 
 1977 
Suaug
40+
 2019-0999 
 2019-0898 
 Skrajukas 
 Smešas 
 VD-G.Lukošius.
 MD-J.Repšienė.
17  Raimondas Beniušis 
 Jurita Repšienė 
52.90  1986 
 1974 
Suaug
40+
 2019-0719 
 2019-0680 
 Viekšniai 
 Smešas 
 VD-T.Petrauskas.
 MD-K.Freimanaitė.
18  Saulius Lukonas 
 Diana Darbutienė 
52.80  1979 
 1968 
35+
50+
 2019-0796 
 2019-0854 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 VD-A.Pičiacha.
 MD-S.Kliaubienė.
19  Mindaugas Macijauskas 
 Agnė Navickienė 
10.50  1981 
 1982 
35+
35+
 2019-1113 
 2019-1114 
 Šiauliai 
 Šiauliai 
 VD-A.Tamašauskas.
 
20  Dainius Martyšius 
 Laura Špogienė 
 1967 
 1977 
50+
40+
 2019-1117 
 2019-1118 
 Baltijos badmintonas 
 Baltijos badmintonas 
 
 MD-R.Januškienė.
  Turnyrai 
   1 2 ... 51 52 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
2019 Liepa
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.