Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos C lygos komandinis čempionatas
  Data:  2019-04-06 10:00 - 2019-04-06 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227
  Informacija:  Pogrupiai ir tvarkaraštis naujienose
  Komandos Nr Reitingas
 Kelmės "Bad-minton"   1   5,465.90 
 Ringaudai   2   2,640.73 
 PBK 4   3   585.12 
 -------   4   0.00 
 JSO 2   5   3,492.44 
 Kretingos "Smešas"   6   2,754.53 
 PBK junior   7   382.03 
 PBK 3   8   225.41 

  Komandinio susitikimo rezultatai
Eil.
nr
  Komanda 
1
2
3
4
5
6
7
8
Taškai Susitikimai Vieta
1
 Kelmės "Bad-minton" 3:2 (1) 4:1 (1) 0:0 (0) 0:5 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
2
7 - 8 / 35 
 2 
2
 Ringaudai 2:3 (0) 5:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 2:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
1
9 - 6 / 35 
 4 
3
 PBK 4 1:4 (0) 0:5 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 4:1 (1) 0:0 (0)
1
5 - 10 / 35 
 5 
4
 ------- 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
0
0 - 0 / 35 
 0 
5
 JSO 2 5:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 4:1 (1) 5:0 (1) 5:0 (1)
4
19 - 1 / 35 
 1 
6
 Kretingos "Smešas" 0:0 (0) 3:2 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 1:4 (0) 5:0 (1) 5:0 (1)
3
14 - 6 / 35 
 3 
7
 PBK junior 0:0 (0) 0:0 (0) 1:4 (0) 0:0 (0) 0:5 (0) 0:5 (0) 4:1 (1)
1
5 - 15 / 35 
 6 
8
 PBK 3 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:5 (0) 0:5 (0) 1:4 (0)
0
1 - 14 / 35 
 7 

  Komandinio susitikimo detalės  
Eil
Nr
Kategorija
Kelmės "Bad-minton"
Žaidėjai
Rezultatas
Ringaudai
Žaidėjai
Informacija
1 Vyrų vienetas Remigijus Reimeris 13:21  12:21 Gediminas Buntis
2 Vyrų dvejetas Ramūnas Bilius
Andrius Valantiejus
21:10  22:20 Algirdas Kepežinskas
Mindaugas Trybas
3 Moterų dvejetas Jurgita Bilienė
Lorena Valantiejienė
21:12  19:21  12:21 Svetlana Čalkina
Laura Paulauskaitė
4 Mišrus dvejetas Ramūnas Bilius
Jurgita Bilienė
17:21  21:16  21:19 Mindaugas Trybas
Svetlana Čalkina
5 Mišrus dvejetas Andrius Valantiejus
Lorena Valantiejienė
18:21  21:17  21:17 Algirdas Kepežinskas
Justė Kazakauskaitė
Rezultatas: 
3
239:237
2

  Žaidėjas - Laura Paulauskaitė (AKBK)
  Atstovaujama komanda - Ringaudai 
K
Žaidėjas ( komanda )
Rezultatas
Žaidėjas ( komanda )
Informacija
 MD  Jurgita Bilienė (Kelmės "Bad-minton")
Lorena Valantiejienė
21:12  19:21  12:21 Svetlana Čalkina (Ringaudai)
Laura Paulauskaitė
 MD  Justė Kazakauskaitė (Ringaudai)
Laura Paulauskaitė
21:18  21:9 Sigita Bartkienė (PBK 4)
Rūta Žigienė
 MD  Laura Paulauskaitė (Ringaudai)
Justė Kazakauskaitė
13:21  11:21 Sandra Čečkauskienė (Smešas)
Ramunė Petrošienė
 MX  Gediminas Buntis (Ringaudai)
Laura Paulauskaitė
21:12  21:6 Tomas Grigas (PBK 4)
Miglė Riaubaitė
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
RSL 56-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis čempionatas
2019-11-30 12:00 2019-12-01 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Lithuanian International Youth (U15/U13)
2019-11-30 10:00 2019-12-01 16:00
Delfi, Vilnius
Kazlų Rūdos badmintono turnyras
2019-11-30 10:00 2019-11-30 22:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 09:45 2019-11-16 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.