Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos C lygos komandinis čempionatas
  Data:  2019-04-06 10:00 - 2019-04-06 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227
  Informacija:  Pogrupiai ir tvarkaraštis naujienose
  Komandos Nr Reitingas
 Kelmės "Bad-minton"   1   5,465.90 
 Ringaudai   2   2,640.73 
 PBK 4   3   585.12 
 -------   4   0.00 
 JSO 2   5   3,492.44 
 Kretingos "Smešas"   6   2,754.53 
 PBK junior   7   382.03 
 PBK 3   8   225.41 

  Komandinio susitikimo rezultatai
Eil.
nr
  Komanda 
1
2
3
4
5
6
7
8
Taškai Susitikimai Vieta
1
 Kelmės "Bad-minton" 3:2 (1) 4:1 (1) 0:0 (0) 0:5 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
2
7 - 8 / 35 
 2 
2
 Ringaudai 2:3 (0) 5:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 2:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
1
9 - 6 / 35 
 4 
3
 PBK 4 1:4 (0) 0:5 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 4:1 (1) 0:0 (0)
1
5 - 10 / 35 
 5 
4
 ------- 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
0
0 - 0 / 35 
 0 
5
 JSO 2 5:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 4:1 (1) 5:0 (1) 5:0 (1)
4
19 - 1 / 35 
 1 
6
 Kretingos "Smešas" 0:0 (0) 3:2 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 1:4 (0) 5:0 (1) 5:0 (1)
3
14 - 6 / 35 
 3 
7
 PBK junior 0:0 (0) 0:0 (0) 1:4 (0) 0:0 (0) 0:5 (0) 0:5 (0) 4:1 (1)
1
5 - 15 / 35 
 6 
8
 PBK 3 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:5 (0) 0:5 (0) 1:4 (0)
0
1 - 14 / 35 
 7 

  Komandinio susitikimo detalės  
Eil
Nr
Kategorija
Kretingos "Smešas"
Žaidėjai
Rezultatas
PBK junior
Žaidėjai
Informacija
1 Vyrų vienetas Steponas Januška 21:15  21:8 Mantas Smalskis
2 Vyrų dvejetas Steponas Januška
Rolandas Juknevičius
21:17  21:11 Augustas Janušonis
Ąžuolas Galiauskas
3 Moterų dvejetas Sandra Čečkauskienė
Ramunė Petrošienė
21:9  21:3 Kamilė Rutkauskaitė
Liepa Grubinskaitė
4 Mišrus dvejetas Arnoldas Slušnys
Ramunė Petrošienė
21:8  21:18 Mantas Smalskis
Goda Giedrikaitė
5 Mišrus dvejetas Rolandas Juknevičius
Sandra Čečkauskienė
21:13  21:12 Ąžuolas Galiauskas
Kamilė Rutkauskaitė
Rezultatas: 
5
210:114
0

  Žaidėjas - Ramunė Petrošienė (Kretingos BK)
  Atstovaujama komanda - Kretingos "Smešas" 
K
Žaidėjas ( komanda )
Rezultatas
Žaidėjas ( komanda )
Informacija
 MD  Sandra Čečkauskienė (Smešas)
Ramunė Petrošienė
21:9  21:8 Gintarė Zajarskienė (PBK 3)
Agnė Kirdeikytė
 MD  Sandra Čečkauskienė (Smešas)
Ramunė Petrošienė
21:9  21:3 Kamilė Rutkauskaitė (PBK junior)
Liepa Grubinskaitė
 MD  Laura Januškevičienė (JSO2)
Živilė Šeškevičienė
21:16  21:19 Sandra Čečkauskienė (Smešas)
Ramunė Petrošienė
 MD  Laura Paulauskaitė (Ringaudai)
Justė Kazakauskaitė
13:21  11:21 Sandra Čečkauskienė (Smešas)
Ramunė Petrošienė
 MX  Arnoldas Slušnys (Smešas)
Ramunė Petrošienė
21:1  21:11 Gediminas Vaitkevičius (PBK 3)
Agnė Kirdeikytė
 MX  Arnoldas Slušnys (Smešas)
Ramunė Petrošienė
21:8  21:18 Mantas Smalskis (PBK junior)
Goda Giedrikaitė
 MX  Laimonas Vaškevičius (JSO2)
Živilė Šeškevičienė
15:21  14:21 Arnoldas Slušnys (Smešas)
Ramunė Petrošienė
 MX  Mindaugas Trybas (Ringaudai)
Svetlana Čalkina
17:21  11:21 Arnoldas Slušnys (Smešas)
Ramunė Petrošienė
  Turnyrai 
   1 2 ... 53 54 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 09:30 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 09:20 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
2019 Lapkritis
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.