Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos C lygos komandinis čempionatas
  Data:  2019-04-06 10:00 - 2019-04-06 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227
  Informacija:  Pogrupiai ir tvarkaraštis naujienose
  Komandos Nr Reitingas
 Kelmės "Bad-minton"   1   5,465.90 
 Ringaudai   2   2,640.73 
 PBK 4   3   585.12 
 -------   4   0.00 
 JSO 2   5   3,492.44 
 Kretingos "Smešas"   6   2,754.53 
 PBK junior   7   382.03 
 PBK 3   8   225.41 

  Komandinio susitikimo rezultatai
Eil.
nr
  Komanda 
1
2
3
4
5
6
7
8
Taškai Susitikimai Vieta
1
 Kelmės "Bad-minton" 3:2 (1) 4:1 (1) 0:0 (0) 0:5 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
2
7 - 8 / 35 
 2 
2
 Ringaudai 2:3 (0) 5:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 2:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
1
9 - 6 / 35 
 4 
3
 PBK 4 1:4 (0) 0:5 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 4:1 (1) 0:0 (0)
1
5 - 10 / 35 
 5 
4
 ------- 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
0
0 - 0 / 35 
 0 
5
 JSO 2 5:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 4:1 (1) 5:0 (1) 5:0 (1)
4
19 - 1 / 35 
 1 
6
 Kretingos "Smešas" 0:0 (0) 3:2 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 1:4 (0) 5:0 (1) 5:0 (1)
3
14 - 6 / 35 
 3 
7
 PBK junior 0:0 (0) 0:0 (0) 1:4 (0) 0:0 (0) 0:5 (0) 0:5 (0) 4:1 (1)
1
5 - 15 / 35 
 6 
8
 PBK 3 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:5 (0) 0:5 (0) 1:4 (0)
0
1 - 14 / 35 
 7 

  Komandinio susitikimo detalės  
Eil
Nr
Kategorija
Kelmės "Bad-minton"
Žaidėjai
Rezultatas
JSO 2
Žaidėjai
Informacija
1 Vyrų vienetas Remigijus Reimeris 11:21  12:21 Vidas Pilvinis
2 Vyrų dvejetas Ramūnas Bilius
Andrius Valantiejus
13:21  18:21 Vygantas Garmus
Laimonas Vaškevičius
3 Moterų dvejetas Jurgita Bilienė
Ingrida Savickienė
11:21  8:21 Laura Januškevičienė
Živilė Šeškevičienė
4 Mišrus dvejetas Ramūnas Bilius
Jurgita Bilienė
9:21  15:21 Laimonas Vaškevičius
Živilė Šeškevičienė
5 Mišrus dvejetas Andrius Valantiejus
Lorena Valantiejienė
18:21  18:21 Vygantas Garmus
Laura Januškevičienė
Rezultatas: 
0
133:210
5
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 54 ... 57 58 
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [2 turas]
2007-12-15 11:00 2007-12-16 12:00
Kaunas
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2007 metų Lietuvos "B" lygos komandinės badmintono pirmenybės
2007-11-24 13:00 2007-11-25 14:00
Klaipėda
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
44-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas [1 turas]
2007-08-18 12:00 2007-08-19 15:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
2020 Spalis
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.