Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos C lygos komandinis čempionatas
  Data:  2019-04-06 10:00 - 2019-04-06 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Panevėžio KKSC rankinio sporto salė, Durpyno g. 3A, Panevėžio m., Panevėžio m. sav., LT-36227
  Informacija:  Pogrupiai ir tvarkaraštis naujienose
  Komandos Nr Reitingas
 Kelmės "Bad-minton"   1   5,465.90 
 Ringaudai   2   2,640.73 
 PBK 4   3   585.12 
 -------   4   0.00 
 JSO 2   5   3,492.44 
 Kretingos "Smešas"   6   2,754.53 
 PBK junior   7   382.03 
 PBK 3   8   225.41 

  Komandinio susitikimo rezultatai
Eil.
nr
  Komanda 
1
2
3
4
5
6
7
8
Taškai Susitikimai Vieta
1
 Kelmės "Bad-minton" 3:2 (1) 4:1 (1) 0:0 (0) 0:5 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
2
7 - 8 / 35 
 2 
2
 Ringaudai 2:3 (0) 5:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 2:3 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
1
9 - 6 / 35 
 4 
3
 PBK 4 1:4 (0) 0:5 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 4:1 (1) 0:0 (0)
1
5 - 10 / 35 
 5 
4
 ------- 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0)
0
0 - 0 / 35 
 0 
5
 JSO 2 5:0 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 4:1 (1) 5:0 (1) 5:0 (1)
4
19 - 1 / 35 
 1 
6
 Kretingos "Smešas" 0:0 (0) 3:2 (1) 0:0 (0) 0:0 (0) 1:4 (0) 5:0 (1) 5:0 (1)
3
14 - 6 / 35 
 3 
7
 PBK junior 0:0 (0) 0:0 (0) 1:4 (0) 0:0 (0) 0:5 (0) 0:5 (0) 4:1 (1)
1
5 - 15 / 35 
 6 
8
 PBK 3 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 0:5 (0) 0:5 (0) 1:4 (0)
0
1 - 14 / 35 
 7 

  Komandinio susitikimo detalės  
Eil
Nr
Kategorija
Kelmės "Bad-minton"
Žaidėjai
Rezultatas
JSO 2
Žaidėjai
Informacija
1 Vyrų vienetas Remigijus Reimeris 11:21  12:21 Vidas Pilvinis
2 Vyrų dvejetas Ramūnas Bilius
Andrius Valantiejus
13:21  18:21 Vygantas Garmus
Laimonas Vaškevičius
3 Moterų dvejetas Jurgita Bilienė
Ingrida Savickienė
11:21  8:21 Laura Januškevičienė
Živilė Šeškevičienė
4 Mišrus dvejetas Ramūnas Bilius
Jurgita Bilienė
9:21  15:21 Laimonas Vaškevičius
Živilė Šeškevičienė
5 Mišrus dvejetas Andrius Valantiejus
Lorena Valantiejienė
18:21  18:21 Vygantas Garmus
Laura Januškevičienė
Rezultatas: 
0
133:210
5

  Žaidėjas - Ingrida Savickienė (Kelmės BK)
  Atstovaujama komanda - Kelmės "Bad-minton" 
K
Žaidėjas ( komanda )
Rezultatas
Žaidėjas ( komanda )
Informacija
 MD  Lorena Valantiejienė (Kelmės "Bad-minton")
Ingrida Savickienė
21:9  21:6 Sigita Bartkienė (PBK 4)
Miglė Riaubaitė
 MD  Jurgita Bilienė (Kelmės "Bad-minton")
Ingrida Savickienė
11:21  8:21 Laura Januškevičienė (JSO2)
Živilė Šeškevičienė
 MX  Andrius Valantiejus (Kelmės "Bad-minton")
Ingrida Savickienė
21:13  21:15 Raimondas Stakionis (PBK 4)
Rūta Žigienė
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 54 55 56 
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
43-asis Lietuvos aukščiausios lygos komandinis badmintono čempionatas. 1-as turas.
2006-08-19 12:00 2006-08-20 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas "Bastilija", Gaurės 27 ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-19
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
Pabaltijo komandinis čempionatas - BALTIC CUP 2006 U-17
2006-03-24 11:00 2006-03-25 15:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
2020 Birželis
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.